Jak usunąć wirusa 30Tab Safe Search (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove 30Tab Safe Search Virus

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa 30Tab Safe Search. 30Tab Safe Search wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

30Tab Safe Search spada pod parasolem przeglądarka porywacze somolotu. Szkodniki te są idealne połączenie bezużyteczne, niezwykle irytujące i niebezpieczne. Zatrzymany z tej rodziny nie jest dobry. 30Tab Safe Search musi zostać odinstalowane możliwie jak najszybciej. W przeciwnym razie Przygotuj się na przerażające doświadczenie. Porywacz sprawi, że kompletny bałagan Twojej aktywności online. Dlatego to się nazywa porywacza. Przejmuje kontrolę nad przeglądarki i robi, co lubi.

Po stronie 30Tab.com na miejscu, należy go zaakceptować jako ostrzeżenie, to i zacząć patrzeć na tego pasożyta. Po znalezieniu go, usunąć go na miejscu. Im więcej czasu spędza na pokładzie, tym więcej obrażeń to spowoduje. Niektóre z nich mogą okazać się nieodwracalne. Nie siedzieć bezczynnie, podczas gdy infekcja jest zniszczenie Twojego PC. Udostępnia on również swoją prywatność na ryzyko. Porywacz rozpoczyna szpiegostwo na Ciebie od momentu jego wejścia. Monitoruje Twój online więcej i zbiera dane poufne. Wówczas, gdy uzna, że ma wystarczająco dużo, wysyła wszystko dla hakerów, którzy je opublikował. Nie pozwól, aby się stało. Usuń adware, zanim nie jest za późno.

Raz 30Tab Safe Search wchodzi, idzie po Twojej przeglądarki. To sprawia, że nieautoryzowanego reshuffles w ustawieniach. Na przykład zastępuje Twoja ulubiona strona i preferowanej wyszukiwarki 30Tab.com. Od tego momentu gdy zdecydujesz się przejść do trybu online, masz do czynienia z tej strony. Jest wszędzie. I problemów jest to, że nie zapewnia bezpieczne i dokładne wyniki wyszukiwania. Co głównie zapewnia szybki dostęp do złośliwego oprogramowania. Nic, co widzisz na ekranie można zaufać. Porywacz ma do zwiększenia ruchu w sieci do określonych stron i generowania dochodów pay-per-click dla jego właścicieli. Dlatego go bombarduje się z złośliwe strony, łącza i reklamy. Za każdym razem po kliknięciu na reklamę, zarabiać oszustów i ryzykujesz, że pogorszenie sytuacji poprzez pobranie złośliwego oprogramowania na komputerze.

Remove 30Tab Safe Search Virus
The 30Tab Safe Search Virus

Tak są nie tylko sponsorujace hakerów, ale są również pogorszenie swojej sytuacji. Twój komputer jest już walczy i niską skuteczność ze względu na tego jednego szkodnika. Jest powolny i pozostaje cały czas. Zawiesza i restartuje często. Wyobraź sobie, co się stanie, jeśli możesz zaprosić więcej szkodników na pokładzie. Komputer nie będzie w stanie utrzymać się długo i w końcu go zepsuje się na dobre. Oznacza to oczywiście, jeśli nie podjęcia odpowiednich środków.

Jeśli zwalczania szkodników na czas, zaoszczędzisz sobie mnóstwo problemów. Nie zwlekaj. Porywacz przynosi nic dobrego. Go znaleźć i usunąć go jak najszybciej. W ten sposób będzie można zarobić wdzięczność swojej własnej przyszłości. Jeśli chcesz, aby radzić sobie z szkodników ręcznie, śledzić nasz przewodnik usuwania poniżej. Jeśli nie jesteś wystarczająco pewnie, w swoje umiejętności PC, należy pobrać program dobry antimalware to zadanie dla Ciebie. Cokolwiek wybierzesz, zrobić to szybko. Czas nie jest twoim przyjacielem.

Jak można zarazić z ten paskudny porywacza? Dobrze, szkodnika dostał, bo były niedbale. Większość użytkowników wyrzucić ostrożność do wiatru, podczas instalowania programów. To jest dokładnie to, co hakerzy nadzieję na. Porywacz, jakie przywiązują do innego programu i zrobić resztę przez nie zwracając uwagi podczas procesu instalacji. To jest, jak masz porywacza jako “bonus”. Przejdzie obok innych aplikacji i jesteś zbyt niedbałe zauważyć. Nie rób tego. Być bardziej ostrożny. Zawsze zapoznać się z regulaminem przed ich zaakceptowaniem. Nie spiesz się i nie naciśniesz next/ next/ dalej, do momentu zakończenia instalacji. Zrobić swoje due diligence. Przeczytać drobnym drukiem. Użyj tylko wiarygodnych źródeł. Ochrony komputera.

30Tab Safe Search odinstalować wirus

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć wirusa 30Tab Safe Search z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *