Jak usunąć wirusa Advisurf (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Adware jest złośliwe oprogramowanie, które jest zaprogramowany do powodzi ofiary web ekranu z licznych natrętne reklamy. Za każde kliknięcie użytkownika sprawia, że na takie reklamy zarabiać pasożyta. Aby zwiększyć swoje szanse na sukces, adware będzie monitorować aktywność online ofiary i zbierania danych, takich jak przeglądanie zwyczaje, surfing historii i Szukaj wyników, aby zapewnić ukierunkowane treści, które użytkownik jest bardziej prawdopodobne kliknąć na. Często takie reklamy będą promować ekskluzywne oferty, oferty specjalne, lub spersonalizowane kupony i rabaty.

Pasożyt ten można również generować shady pop-upy, miga wiadomości o alertach i żądań fałszywych aktualizacji. Wygląd strony Advisurf jest to wyraźny znak, że Twoja przeglądarka został zainfekowany przez takie zagrożenie. Mieć adware na komputerze stanowi poważne naruszenie zabezpieczeń i prywatności. Twoja sytuacja będzie gorzej, jeśli nie działać przeciwko niemu w czasie.

Wielu użytkowników ślepo ufać wszystko co oni zobaczyć online. Spodziewa się, że każdy link zaprowadzi Cię do zabezpieczenia źródeł jest błędem. To zajmie tylko jedno kliknięcie, aby nieświadomie zainstalować złośliwe oprogramowanie na komputerze. Adware jest bardzo podstępny. Używa podstępu i opiera się na naiwności i nieuwagi, aby przeniknąć urządzenia. Nie bądź pochopny. Pomyśl dwa razy, zanim klikniesz na coś w Internecie.

Wiadomo, rozdzielone głównie przez spam poczta elektroniczna, zacienionych reklamy, pliki torrent, fałszywe aktualizacje i dołączonego oprogramowania adware. Zwrócić szczególną uwagę, gdy są w takich sytuacjach. Najlepiej jest ignorowanie wiadomości spam. Czasami użytkownicy mogą odbierać wiadomości, które twierdzą, że z oficjalnej takie firmy jak Amazon, PayPal, itd. Temat wiadomości e-mail, aby wycelować aby użytkownik otwiera go, bez namysłu.

Przyzwyczajaj zawsze porównać podany adres z ten, który jest zarejestrowany w ich oficjalnych stron internetowych. Jeśli istnieje dopasowanie, natychmiast usunąć wiadomości e-mail. Również gorąco polecamy po instalacji niestandardowej, gdy jest to możliwe. Ta akcja sprawi, że wszelkie ukryte oprogramowanie widoczne dla Ciebie i eliminując możliwość nieświadomie instalacji niebezpiecznych zawartości na komputerze.

Jeśli uważasz, że będziesz bezpieczny od zagrożenia, dopóki nie klikniesz na którąś z reklam wyświetlanych przez pasożyta, mylisz się. Adware będzie tylko zmienić taktykę i stają się bardziej agresywne, dopóki nie spełnia jego złośliwy zadania. Idąc nawet Incognito podczas przeglądania stron internetowych nie pozwoli Ci zaoszczędzić. Złośliwe oprogramowanie będzie mógł monitorować aktywność online, niezależnie od tego.

Jeśli użytkownik nie pozbyć się go w czasie, może uda się uzyskać jego ręce na cenne informacje, takie jak między innymi hasła, numery kart kredytowych, kont bankowych, adresy IP itd. Takie dane mogą przynieść im zysk, skoro oni go udostępnić stronom trzecim wątpliwe. I to nie wszystko.

Efekt ten niebezpieczne szkodniki w przeglądarce mogą być poważne. Powolny internet i tyle będzie dopiero początek. Zagrożenie jest realne. I jeśli nie słuchać naszych ostrzeżenie, przeglądarki sieci web można uzyskać tak zniszczony, że nie można go używać w ogóle. Aby powrócić do normalnego, bezpieczne i wolne od reklam pasienie się przeżycie, musisz usunąć adware Advisurf ASAP!

Advisurf odinstalować wirus

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Advisurf wirus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *