Jak usunąć wirusa Air Globe (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove Air Globe Virus

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa Air Globe. Air Globe wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Jeśli monitor nagle dostaje zalane przez ton wyskakujące reklamy, to jest pewne, że aplikacja adware jest obecny w systemie. Taki program jest Air Globe i podobnie do innych szkodliwych programów, to typowa aplikacja reklam.

Pomimo faktu, że Air Globe ma na celu zapewnić Ci zakupy oferty online, podczas gdy w tym samym czasie oszczędzając mnóstwo czasu, z pewnością należy nie ufać ten program i usunąć go z komputera jak najszybciej. W innym przypadku aplikacji adware może spowodować różne problemy zabezpieczeń, częstych awarii systemu i znacznie zmniejszyć wydajność komputera. Dodatkowo, Air Globe może niech innych niebezpiecznych zakażeń w systemie.

Air Globe należy do znanego SuperWeb rodziny. Aplikacja jest inna wersja Nano Surfer, ręcznie zegara, Follow Rules i wiele innych programów, które wprowadzić system bez pytania o wszelkie pozwolenia. Wynika z faktu, że istnieje źródło bezpośredniego pobrania dla Air Globe, oznacza to, że aplikacja ma infiltracji komputera w inny sposób.

Remove Air Globe Virus
The Air Globe Virus Virus

Podobnie do innych aplikacji adware, Air Globe jest tak umiejętne, że może to zrobić, możesz pobrać go nawet nie zdając. W większości przypadków adware wchodzi komputer w pakiecie z innymi freeware i utrzymuje swoją obecność w tajemnicy, aż do wielu reklam zaczynają pokazywać na monitorze. faktycznie to nie nietypowe w ogóle ponieważ freeware zwykle podróże wiązany z złośliwego oprogramowania, ponieważ jest to najłatwiejszy dostęp do systemu. Z tego powodu użytkownicy powinni być bardzo ostrożnym podczas instalacji nowego oprogramowania na swoich komputerach i przeczytać wszystkie warunki i postanowienia przez Kreatora instalacji programu.

Jak najszybciej Air Globe nacieki maszyny wirtualnej, jest ona dodawana jako rozszerzenie przeglądarki Mozilla Firefox i Internet Explorer. Aplikacja może również pracować w przeglądarce Google Chrome, jednak malware eksperci twierdzą, że nowsze wersje Google Chrome blokuje Air Globe.

Oprócz zalewania monitora z wielu komercyjnych reklam, Air Globe jest zdolny do monitorowania aktywności wirtualnych i rejestrowanie historii przeglądania. Po adware zbiera za mało danych o Tobie, zaczyna się, umożliwiając korzystanie z dostosowanych reklam, które są związane z wirtualnego zainteresowań i preferencji, aby je otworzyć.

Każde kliknięcie, które wprowadzasz przynosi zysk dla stron trzecich, chowając się za program i kontynuuje jego istnienia. Jeśli chcesz, aby zapobiec takim sytuacjom i zwiększyć bezpieczeństwo systemu, należy zakończyć ogłoszeń handlowych poprzez usunięcie Air Globe z komputera.

Dobrą wiadomością o Air Globe jest to, że jego usunięcie nie jest tak trudne. PUP można usunąć z systemu ręcznie lub automatycznie. Instrukcje ręcznego znajdują się poniżej tego artykułu. Jednak nawet jeśli po zakończeniu procesu ręcznego, trzeba jeszcze uruchomić pełne skanowanie komputera, aby zidentyfikować wszelkie resztki rejestru lub plików tymczasowych. Można to zrobić po zainstalowaniu narzędzia renomowanych ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, który spowoduje usunięcie wszystkich istniejących zagrożeń na raz i będzie chronić swój system przed szkodliwym oprogramowaniem 24/ 7 dziennie.

Air Globe odinstalować wirus

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Air Globe wirus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *