Jak usunąć wirusa Baby Setup (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Baby Setup. Ten przewodnik usuwania Baby Setup działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Baby Setup ‘wirus’ jest określane przez specjalistów IT jako adware. To złośliwe oprogramowanie, który infekuje przeglądarki i sprawia, że Twój online doświadczenie piekło. Pasożyt ten jest znany do monitorowania aktywności w Internecie i kradzieży danych sieci web takich jak między innymi surfing historii i nawyków, a także wyszukiwane hasła. Po przetworzeniu tych informacji, adware przechodzi do generowania określonego rodzaju ogłoszenie, że użytkownik jest najbardziej prawdopodobne kliknąć na. Takie reklamy mogą być w tekście, pop-upy i miga wiadomości lub banery.

Często takie treści będzie promować jakieś ekskluzywne oferty i oferty, wyprzedażami i kupony, rabaty, fałszywe aktualizacji wniosków, itp. Głównym celem adware jest do tworzenia dochodów za pomocą metody pay-per-click.

Najpopularniejszym środkiem dystrybucji adware jest przez spam wiadomości e-mail, załączniki wiadomości e-mail i pliki wykonywalne, pakiety wolnego oprogramowania, pliki torrent uszkodzony, zacienionym linki i reklamy itd. Aby zapobiec złośliwy zakażenie, zalecamy naszym czytelnikom, aby uniknąć otwierania wiadomości e-mail od nieznanych nadawców, zwłaszcza, jeśli zawierają one załączniki. Częściej niż nie wiadomości spamowych okazują zostać zainfekowany przez jakiś rodzaj wirusa, który ma dostęp do komputera ofiary obojętny.

Również użytkownicy powinni być ostrożni podczas pobierania oprogramowania z Internetu. To najlepiej zdecydować się na proces instalacji zaawansowanej Custom/. Tylko w ten sposób będzie można mieć pełną kontrolę nad tym, co rzeczywiście jest zainstalowany na komputerze. Jeśli widzisz podejrzane szuka programów lub aplikacji, można po prostu usunąć jego zaznaczenie.

Oprócz jest bardzo uciążliwe, Baby Setup adware jest również więcej niż zdolne do naruszania prywatności i bezpieczeństwa. Dlatego często nazywa się ‘wirus’. W rzeczywistości nie jest prawdziwy wirus, bo go nie zainfekować komputer. Jednak nie sądzę, że ten złośliwy pasożyt jest nieszkodliwe. Nie może być równie niebezpieczne, jak koń trojański, ale to nie znaczy, że należy doceniać jego umiejętności.

Za reklam i pop-upy generowane przez tego szkodnika złośliwego może czaić się ukryte zagrożenia. Być może jedno kliknięcie od potencjalnego zakażenia wirusem jak Trojan, robaka lub nawet szkodnika! Adware nie jest coś, co należy mieć na komputerze. Aby powrócić do przeglądania bezpieczne i wolne od reklam, musisz usunąć ten złośliwy pasożyt z komputera, tak szybko, jak można zauważyć, jego obecność!

Odinstaluj Baby Setup

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Baby Setup z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *