Jak usunąć wirusa BetterWorld (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa BetterWorld. BetterWorld wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

BetterWorld jest to program, który jest promowana jako użyteczne narzędzie do wyświetlania kupony i konkurencyjne ceny dla każdej witryny, które odwiedzasz. Specjalistów IT klasyfikowanie tego pasożyta jako adware. Nie wpadaj w fałszywe przedstawienie to shady oprogramowanie.

W rzeczywistości ten program jest rzeczywiście bardzo uciążliwe i będzie generować wiele reklam, które będą roić przeglądarki, czy chcesz, czy nie. Jest możliwe dla takich reklam do jakiegoś tekstu pod nimi, jak “Reklamy BetterWorld”, “Powered by BetterWorld”, “Przyniósł ci przez BetterWorld” itp. Często takie ogłoszenia staramy się uczynić możesz pobrać inne wątpliwe oprogramowania, takich jak paski narzędzi, rozszerzeń i innych produktów, które są reklamowane jako przydatne. Posiadanie tego adware na komputerze może spowodować przeglądarki, aby zamrozić i crash, uniemożliwiając wszelkie aktywności internetowej.

Najpopularniejszym środkiem dystrybucji adware jest darmowe oprogramowanie i fałszywe aktualizacji żądania. Deweloperzy często przepakować programy i aplikacje i połączyć je razem z malware, który nie jest poprawnie ujawniane. To jest powód, dlaczego użytkownicy nieświadomie zainstalować takie złośliwe oprogramowanie na komputerze. Takie zakażenia można łatwo uniknąć, gdyby pozbyć się zwyczaj, aby zdecydować się na szybką instalację.

Co doradzamy naszym czytelnikom, aby zamiast tego, jest aby wybrać niestandardowe lub tryb zaawansowany w Kreatorze instalacji, aby mieć pełną kontrolę nad procesem instalacji. Co więcej w ten sposób można wyświetlić pełną zawartość pakietów oprogramowania już wspomniano i można łatwo usunąć zaznaczenie dowolnego programu lub aplikacji, które znaleźć podejrzane lub nigdy nie przeznaczone do pobrania w pierwszej kolejności.

Adware nie może wydawać się bardzo niebezpieczne, ale takiej stałej generacji ogłoszeń będzie ostatecznie Przeciążenie przeglądarki. Takie obciążenie będzie powodem powolne połączenie z Internetem. Będzie również wystąpić trudności nie tylko w otwierając przeglądarkę, ale w wykonywaniu wszelkich zadań sieci web, jak otwarcie prostą stronę internetową. Każdego dnia, przeglądarki sieci web będzie czuć się słaby, a nawet awarii. Dostanie się do punktu, gdzie nie będzie mógł wykonać żadnej pracy, ponieważ system będzie zbyt zajęty, próbuje załadować wszystkich wątpliwych reklam i wyskakujących okienek. Dlatego jest bardzo ważne, aby działać szybko.

Tak szybko, jak można zauważyć obecność tego programu BetterWorld, radzimy, aby kontynuować jego natychmiastowego usunięcia. Pomożemy Ci skutecznie usunąć ten adware z komputera. Znajdą Państwo szczegółowe instrukcje na końcu tego artykułu.

BetterWorld odinstalować wirus

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć wirusa BetterWorld z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *