Jak usunąć wirusa Bonefreeze (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Bonefreeze

Bonefreeze pasożyt należy do kategorii chcącymi. To złośliwe oprogramowanie jest zdolne do zmiany ustawień w przeglądarce, a także instalacja aplikacji shady i paski narzędzi, bez wiedzy i zgody. Typowe objawy, które pokazują, że został porwany przeglądarki są wymienione strony głównej i preferowanej wyszukiwarki, a także nową kartę strony. W ich miejsce witryny Go. bonefreeze .com będzie istnieć.

Ta strona jest zaprogramowane do wyświetlania różnych reklam, nie przeszkadza, aby zweryfikować, czy ich zabezpieczenia. Dlatego jest bardzo ryzykowne, aby kliknąć na takich stron sponsorowanych – nigdy nie wiadomo gdzie te linki będą przekierowywać do. Ale porywacz jest inteligentny. Będzie monitorować każdy ruch, zarabianie w Internecie i ukraść Twoje wyniki wyszukiwania i historię przeglądarki, więc go można lepiej dostosować treści reklamy. W ten sposób, możesz być bardziej skłonni do klikania na takich reklam, ponieważ będą one bardzo atrakcyjne dla Ciebie. To ważne pamiętać, że głównym celem porywacza jest zapewnienie dochodu dla jego twórców, a także dla stron sponsorowanych, które będzie promować. Jest to możliwe dzięki metodzie PPC (Pay-Per-Click).

Remove Bonefreeze
The Bonefreeze Virus

Najbardziej typowych sposobów porywacza do rozprzestrzeniania odbywa się za pomocą wiadomości e-mail będących spamem, zainfekowane łącza, dołączone oprogramowanie, fałszywe aktualizacje, pliki torrent, itp. Należy zwrócić uwagę na swoje e-maile. Jeśli otrzymasz wszystkie wiadomości od nieznanych nadawców, zwłaszcza, jeśli wiadomość e-mail jest oznaczona jako ‘spam’ – nie otwierać go! Nie jest to niezbyt często zainfekowanego oprogramowania do ukrywania się za wiadomości, które twierdzą, że wysłane z wiarygodnych źródeł, takich jak eBay, Amazon, PayPal, itp

nie ślepo ufać takich e-maili, tylko dlatego, że nazwa nadawcy jest dużą firmą. Zawsze sprawdzić rzeczywisty adres i porównać go do jednego. Jeśli istnieje dopasowanie – kierowania Wyczyść o to! Spam wiadomości e-mail, zawierających załączniki mogą być bardzo niebezpieczne. Najlepiej jest nie po to otworzyć je, lub ryzyko zainfekowania komputera złośliwym oprogramowaniem. To samo dotyczy zdecydowanie te załączniki są pliki wykonywalne.

Nie bój się, przeglądarka porywacze somolotu ograniczyć ich atak tylko przeglądarki. W związku z tym nazwa. To jest powód, dlaczego wielu użytkowników nie uważam tego pasożyta, jako prawdziwy wirus. Nie może atakować systemu komputerowego. Jednak, że nie był nieszkodliwy. Przeciwnie mogą poważnie uszkodzić przeglądarki. Nie wspominając już o nieznane zagrożenia, jakie mogą napotkać Jeśli wpaść w pułapkę oszustów, a następnie kliknij dowolny z zacienionym ogłoszeń. Jest możliwe, że nieświadomie otwierania tylnych drzwi dla hakerów, którzy szukają takich okazji, aby ukraść cenne dane, takie jak hasła, adresy IP, identyfikator logowania, numerów kart kredytowych, poświadczeń konta bankowego, itp

istnieje również szansa na inne szkodliwe zagrożeń, aby uzyskać dostęp do komputera, jeśli nie będąc ostrożnym co kliknij online. Co więcej z wiele reklam, które będą produkowane przez pasożyta, przeglądarki będzie walczył, aby utrzymać się w pewnym momencie, aż przestanie odpowiadać zupełnie, co Ci nie można użyć dowolnej przeglądarki na komputerze. Aby odzyskać kontrolę nad przeglądarki i wrócić do doświadczenia sieci web bezpieczne i wolne od reklam, musisz działać przeciwko tego porywacza i usunąć go z komputera jak najszybciej wykryć jego obecność.

Bonefreeze odinstalować wirus

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć wirusa Bonefreeze z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *