Jak usunąć wirusa Browser Bleach (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Browser Bleach

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa Browser Bleach. Browser Bleach wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Browser Bleach jest członkiem rodziny porywacza przeglądarki. Jako takie to nie dobra wiadomość, jeśli masz go na pokładzie. Porywacze są straszne. Jak wskazuje sama ich nazwa, przejąć kontrolę nad wszystkie przeglądarki i uzyskać pełną kontrolę nad nimi. Jeśli są zakażone z Browser Bleach, podjęcia natychmiastowych działań przeciwko niemu. Infekcja powoduje, że coraz więcej problemów z każdego dnia pozostaje w systemie. Nie pozwól, by spowodować obrażenia ciała.

Gdy zauważysz, że Twoja Poprzednia strona została zastąpiona z Browser Bleach, pogodzić się z faktem, do czynienia z infekcja cyber i zacząć szukać drogi wyjścia. Dowiedz się, gdzie ukrywa się porywacz i nie wahaj się go usunąć. Ufa, przyniesie nic ale problemy, żale i unpleasantries do Ciebie i Twojego komputera. Im dłużej pozostaje, cięższych staną się tych problemów. Zrób sobie przysługę i wyciąć krótki pobyt intruza. Im szybciej to już nie ma, tym lepiej dla Ciebie. I po raz kolejny, działać szybko. Opóźnienia prowadzić do żalu. Z każdą sekundą na pokładzie porywacz pogarsza swoje kłopoty. Czas nie jest twoim przyjacielem.

Raz w systemie, Browser Bleach porywacza sprawia, że wielki bałagan z wcześniej normalny i przyjemne doświadczenie przeglądania. Jak już wspomnieliśmy, odbywa się z poprzednią stronę główną. To sprawia, że sam się domyślną przeglądarkę i nic nie można cofnąć tej zmiany. Porywacz zapobiega cofania zmian. To działa jak uzna to za stosowne, i Twoja opinia jest już istotne. Zastępuje domyślną przeglądarkę towarzyszą także inne problemy. Dostać bombardowani niezliczone reklamy na codzień. Cały ekran jest cały czas pokryte reklamy w różnych kształtach i formach. Zawartość wszystkich stron jest całkowicie zablokowany przez banery, kupony, oferty itd. Nawet witryn, które używają do reklam nie są ciężkie na reklamach.

Remove Browser Bleach
The Browser Bleach Virus

Wszystko to sprawia, że przeglądanie stron prawie niemożliwe. Gdy próbujesz szukać czegoś, porywacz jest tam denerwuje was. Kolizje są nie tylko online tylko. Aha nie ma. Twarz kłopoty, nawet wtedy, gdy używanie komputera w trybie offline. Staje się bardzo nie odpowiada i słaby. Ono wziąć na zawsze załadować swoje programy. Możesz także wystąpić częste awarie, zawiesza i restartuje. Odpowiada to piekielne doświadczenia.

Zaczynasz się, unikanie korzystania z komputera w ogóle bo nie ma do czynienia z tych włamań. Na szczęście nie trzeba. Ten porywacz jest wymienny. Z pomocą naszych szczegółowych instrukcji poniżej będzie można do czyszczenia komputera w żadnym momencie. Jest wszystko, co musisz zrobić, wykonaj kroki opisane w odpowiedniej kolejności, biorąc pod uwagę. Ale zrobić to szybko. Im dłużej porywacza pozostaje na pokładzie, tym gorzej dostaje swoje kłopoty. Nie wahaj się i działać już teraz!

Jak porywacz wprowadzić urządzenie bez Ciebie wiedząc? Jeśli często pobrać darmowe programy z sieci web, a następnie rush ich procesy instalacji, Oto odpowiedź. Oszuści często dołączyć złośliwego oprogramowania do innych programów, a jeśli nie jesteś ostrożny podczas ich instalowania, w końcu przedostawaniu komputera obok pierwotnej aplikacji. Jeszcze trochę więcej uwagi może zapobiec taki skutek. Jest wszystko, co musisz zrobić, być bardziej ostrożny.

Najpierw użyj tylko legalnego pobierania źródeł. Po drugie nigdy nie pominąć warunki. I po trzecie, zdecydować się na opcje zaawansowane w Kreatorze instalacji, ponieważ dają Ci pełną kontrolę nad instalacji i są w stanie zobaczyć wszystkie aplikacje, które mają zamiar wprowadzić dane swojego komputera. Kilka dodatkowych minut jest wszystko, czego potrzebujesz, aby zabezpieczyć komputer. Pamiętaj, że!

Browser Bleach odinstalować wirus

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć wirusa Browser Bleach z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *