Jak usunąć wirusa Browser Good (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove Browser Good

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Browser Good. Ten przewodnik usuwania Browser Good działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

W przypadku, gdy nagle zauważasz reklamy, które są oznaczone jako “Reklamy Browser Good”, “Wniesione przez Browser Good”, ani nic takiego, to wyraźny znak, że Twój komputer został zainfekowany adware.

Browser Good jest wspierane przez reklamy aplikacji, która została opracowana przez znanego SuperWeb LLC. Program ma być “ciągnąc najlepsze oferty”, lub przynajmniej to, jak jest to opisane na swojej oficjalnej stronie internetowej – browsergood.info. Jednak w rzeczywistości jest to, że nie przydatne oferty lub inne treści korzystne będzie dostarczone do Ciebie, a tym samym usunięcia Browser Good z maszyny wirtualnej, jest wysoce zalecane.

Na oficjalnej stronie Browser Good zauważysz przycisk Pobierz wyróżnione, który jednak nie działa. Oczywiście to nie dziwi w ogóle ponieważ programy z rodziny SuperWeb tylko mają strony internetowe, aby użytkownicy myślą, że są one prawdziwe, chociaż jest oczywiste, że nie są one.

Remove Browser Good
The Browser Good Virus

Najczęściej Browser Good nacieki komputera w pakiecie z niektórych Darmowe do pobrania, które pochodzą z niezaufanego oprogramowania dystrybucji stron internetowych. To jest wspólne dla wszystkich większość programów zawodne, zatem w przypadku możesz regularnie pobierać aplikacje z takich stron, pewne jest, że istnieje więcej niż jeden niepożądany program na Twój komputer.

Głównym powodem, dlaczego reklamy przez Browser Good są uważane za niebezpieczne jest fakt, że treści, które promują należy do nieznanych stron trzecich. Te strony sponsora Browser Good i SuperWeb w szczególności, aby ich produkty i usługi prezentowane na niczego nie podejrzewających użytkowników komputerów. Jednak jeśli kliknięcie dowolnego z tych reklam, one przekierowanie do podejrzanych stron internetowych rozprzestrzeniania złośliwego oprogramowania lub zwiększyć ruch w Internecie.

Treść, promowane w każdej reklamy zwykle nie odpowiada co można znaleźć na stronach internetowych, więc należy nie pozwól sobie być kuszony lub oszukani przez ekskluzywne oferty lub darmowe skanowanie systemu i jak najszybciej usunąć Browser Good.

Na szczęście Browser Good usunięcie nie jest trudno procesem. Program można usunąć ręcznie lub automatycznie. Instrukcje ręcznego znajdują się poniżej tego artykułu. Jednak nawet jeśli po zakończeniu procesu ręcznego, trzeba jeszcze uruchomić pełne skanowanie komputera, aby zidentyfikować wszelkie resztki rejestru lub plików tymczasowych. Można to zrobić po zainstalowaniu narzędzia renomowanych ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, który spowoduje usunięcie wszystkich istniejących zagrożeń na raz i będzie chronić swój system przed złośliwym oprogramowaniem przez cały czas.

Odinstaluj Browser Good

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Browser Good z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Browser Good z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *