Jak usunąć wirusa Bwplayer (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa Bwplayer. Bwplayer wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Mieć ty kiedykolwiek natknął Bwplayer? Malware naukowców klasyfikowanie tego pasożyta jako adware. Jest odpowiedzialny za wiele reklam i wyskakujących okienek, które są wysyłane na swój sposób. Również jest więcej niż zdolne do instalowania shady paski narzędzi, o dodatku lub rozszerzenia na twoim komputerze. Co więcej jego zadaniem jest monitorowanie każdym kroku zrobić online i zebrać te dane.

Również całej historii i wyszukiwania kwerendy przeglądania można równie łatwo dostać skradziony przez tego pasożyta cyber. Dlaczego? Takich danych sieci web jest bardzo przydatne do adware. Z jego pomocą można dostosować jego reklam i wyskakujących okienek, więc są najbardziej prawdopodobne kliknął na. Bu coś z reklam jest na tym, że nigdy nie wiesz, gdzie one mogą przekierować Cię do. Może dostać przekierowanie do zainfekowanej strony i w ten sposób nieświadomie pozwolić niebezpiecznych wirusów do infiltracji komputera.

Często adware kryje się za spam poczta elektroniczna i załączniki, wątpliwych linki i reklamy, uszkodzone pliki torrent, itp. Najpopularniejszym środkiem dystrybucji z całą pewnością są fałszywe aktualizacji żądania i dołączonego oprogramowania. Zawsze zalecamy naszym czytelnikom, aby zwrócić szczególną uwagę, gdy próbuje zainstalować oprogramowania, pobranej z Internetu.

Użytkownicy często popełniają błąd decydując się na szybkiej instalacji, zamiast wybierać Custom/ tryb zaawansowany w Kreatorze instalacji. Wybierając ten ostatni, będzie w stanie wyświetlić, jeśli zestaw zawiera żadnego ukrytego oprogramowania. Jeśli zauważysz, że dodatkowe programy lub aplikacje, mocno zalecamy, że możesz odznaczyć je. W ten sposób będzie upewnij się, że nie ma oprogramowania do komputera.

Podczas adware nie jest naprawdę uważane za bardzo niebezpieczne, nie należy tego lekceważyć. To jest więcej niż zdolne do prowadzenia poważne szkody do komputera. Oczywiście sam reklamy są nieszkodliwe, ale po kliknięciu na nich, może zostajesz wysłany do źródła, a tym samym grans hakerom dostępu do komputera. Następnie, może uruchomić inne wirusy u twój system i nawet wykradają prywatne dane takie jak hasła, adresy IP, rachunków bankowych i numery kart kredytowych, itp.,

Jeśli prywatność użytkowników i chcesz odzyskać kontrolę nad przeglądarki, musisz usunąć ten nieprzyjemnych adware z komputera teraz! Jeśli masz pewności, jak to zrobić, możemy pomóc. Jest wszystko, co musisz zrobić, postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami poniżej.

Bwplayer odinstalować wirus

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć wirusa Bwplayer z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Bwplayer wirus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *