Jak usunąć wirusa Cinplus (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Cinplus. Ten przewodnik usuwania Cinplus działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Cinplus jest po prostu inny program adware, który obiecuje poprawić komfort oglądania wideo online. Jednak znajdziesz, że na pewno nie dzieje się podczas instalacji aplikacji na komputerze. W związku z tym lepiej byłoby usunąć Cinplus z systemu tak szybko, jak to możliwe. W przeciwnym razie może dowiedzieć się że nie jest to program adware tylko jeden, który jest obecny na komputerze.

Mając na uwadze, że adware programy są zazwyczaj związane z wieloma zagrożeniami bezpieczeństwa komputera, powinieneś wiedzieć, że Cinplus jest nie wyjątek. W rzeczywistości ta aplikacja pochodzi z rodziny duże programy adware, które zazwyczaj mają żywotność miesięcznym. Inne podobne aplikacje obejmują HQ kino, kino HD, HD-Plus, Kino-Plus, itp

według specjalistów malware, Cinplus i inne programy, które należą do tej samej rodziny, zwykle trwa około miesiąca i po tym ich twórcy Tworzenie nowej aplikacji, która jest tak samo jak poprzednie, z tą różnicą, że jego nazwa jest losowy. W związku z tym, czy łatwo jest stwierdzić, że Cinplus jest taka sama, jak wszystkie inne programy z tej samej grupy, które zostały wydane przed.

W celu ochrony komputera przed aplikacji, takich jak Cinplus, powinny zawsze pobrać nowe oprogramowanie z zaufanych źródeł online i przeczytaj informacje dostarczone przez Kreatora instalacji. W ten sposób otrzymasz możliwość zrezygnować wszystkie dodatkowo oferowanych aplikacji. W innym przypadku niektóre potencjalnie niechciane programy są instalowane na twoim komputerze.

Cinplus funkcje jako rozszerzenie przeglądarki i to jest zgodne z głównych przeglądarek internetowych – Internet Explorer, Google Chrome i Mozilla Firefox. Pomimo faktu, że aplikacja jest przeznaczona do poprawy wrażeń online oglądania wideo to jest nie korzystne dla Ciebie w ogóle. Poza tym program gromadzi informacje dotyczące sesji przeglądania aby zapewnić Ci wiele dostosowanych reklam, które są związane z pokroju i preferencje. W ten sposób Cinplus stara się, możesz kliknąć na wyświetlane reklamy i generowania pieniędzy z ruchu w sieci.

Co powinieneś wiedzieć, że klikając na każdej reklamy oferowane przez aplikacja adware jest zawsze dobrym pomysłem. W związku z tym w celu uniknięcia poważne problemy z bezpieczeństwem, należy odinstalować Cinplus z komputera od razu. Pamiętaj też sprawdzić, czy inne potencjalnie niepożądane programy za pomocą legalnych antimalware narzędzie, które będzie zlokalizować i usunąć wszystkie istniejące zagrożenia w systemie. Ponadto ten zabezpieczenie oprogramowanie pomoże Ci utrzymać czyste i chroniony maszyny wirtualnej przez cały czas.

Odinstaluj Cinplus

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Cinplus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *