Jak usunąć wirusa Cortana Runtime Broker | Aktualizacja

Trojans

Konie trojańskie są bardzo niebezpieczne wirusy. Są wszechstronne i są używane przez cyberprzestępców do wszelkiego rodzaju szkodliwego działania. To jest łatwe do podstępem nakłaniany do wierząc, że Cortana Runtime Broker jest normalny system plik na komputerze, gdy w rzeczywistości nie jest. Hakerzy są znane do nazwy ich szkodliwego oprogramowania, jak, jeśli są one istotne pliki systemu operacyjnego, więc można oszukać ofiary. Po Trojan ustanawia się na Twój komputer, rozpętuje się piekło.

Pasożyt jest zaprogramowany, aby włączyć komputer w maszynę górniczą crypto monet. Aby to zrobić, to użyć wszelkich zasobów, które można znaleźć. Zasilanie urządzenia cyber CPU i GPU zostanie skierowany do paliwa procesów górniczych, powodując każdy program, trzeba działać wolniej niż zwykle. Inne objawy tej infekcji cyber paskudny to tyle, powolny internet prędkości, przegrzania, błędy systemu, uszkodzenia plików i więcej. Cortana Runtime Broker będzie mieć wpływ na cały system, uniemożliwiając korzystanie z komputera normalnie.

Co trzeba wiedzieć o Cortana Runtime Broker trojański jest to, że cant hack jego sposób na twoim komputerze. Wirus potrzebuje Twojej pomocy w celu infiltracji. Zwykle pasożyt rozprzestrzenia się po otwarciu zainfekowanego spam wiadomości e-mail zawierających załączniki, lub po zainstalowaniu pakietu oprogramowania które ma ukryte złośliwej zawartości. Tak czy inaczej, masz tylko siebie winić. Hakerzy polegać na naiwności i zaniedbania i będzie wykorzystywał danej okazji oszukać Cię i przypadkowo udzielania dostępu wirusów do komputera.

Jeśli widzisz, że wszelkie podejrzane szuka reklamy lub wiadomości e-mail, nie klikaj na nich. Jeśli zwrócić uwagę na to, co robisz online, będziesz nadal chronione. Sugerujemy, że zdecyduje się na Custom/ typu Zaawansowane instalacji, gdy masz do czynienia z pobrane oprogramowanie, dzięki czemu będziesz mógł zobaczyć, jeśli istnieją żadnych ukrytych zagrożeń w postaci dodatkowego oprogramowania. Jeśli są obecne, odznacz je i kontynuować instalację. W ten sposób będzie upewnij się, że nie niebezpieczne treści uzyskuje dostęp do komputera. Innych środków rozpowszechniania wirusów obejmują wątpliwych linki i reklamy, fałszywe aktualizacje i pliki torrent.

Wirusy Trojan nie mają być podejmowane pochopnie. Nie chcesz tego rodzaju zakażenia, aby przejąć kontrolę nad komputerem. Cortana Runtime Broker pasożyt może spowodować poważne uszkodzenie komputera, jeśli nie usuniesz zagrożenie w czasie. Tak szybko, jak można wykryć obecność tego niebezpieczny Trojan, trzeba działać przeciwko niej. Konsekwencje Twojego lenistwa będzie kosztowne. Wirus przejmie całego systemu i może uszkodzić pliki systemowe niezbędne, w celu osiągnięcia jego celów złośliwy.

W tyle, powolne prędkości Internetu, usunięcie plików losowe i zakończenie ważnych procesów są tylko przedsmak tego, co koń trojański jest naprawdę zdolni. Nie można normalnie korzystać z urządzenia z powodu wirusa. System załamie się codziennie i błędy uczyni Twoje życie w piekło. Hakerzy mogą nawet wykorzystać tę okazję do kradzieży informacji osobistych i finansowych. Dlatego jest ważne, aby nie tracić czasu i usunąć ten paskudny wirus z komputera jak najszybciej!

Odinstaluj Cortana Runtime Broker

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

Tutaj Znajdź program Ci miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Cortana Runtime Broker z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *