Jak usunąć wirusa Cyti Web (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa Cyti Web. Cyti Web wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Cyti Web jest inny typowych reklam aplikacji przez znanego SuperWeb LLC. Rzeczywiście program oferuje Ci absolutnie nic, w szczególności, nie liczac tony reklam komercyjnych, które wspierają różne rodzaje zawartości na każdej stronie internetowej, którą odwiedzasz. Te ogłoszenia są bardzo uciążliwe i denerwujące i z pewnością będą przeszkadzać i spowolnić działanie Twojego wirtualnego aktywności.

Z wyżej wymienionych powodów najlepszą rzeczą jaką można zrobić to usunąć Cyti Web z komputera tak szybko, jak można zauważyć, jego obecność. W ten sposób natrętne reklamy znikną również, i Twój system będzie czyste i chroniony przed złośliwym oprogramowaniem.

Oficjalna strona internetowa z Cyti Web – cytiweb.net, zapewni Ci kilka informacji na temat reklam aplikacji, jednak najważniejszą rzeczą, o których powinieneś wiedzieć, jest fakt, że jest to witryna, oszustwa i Pobierz przycisk to nie jest aktywny.

Aplikacje adware z rodziny SuperWeb są zazwyczaj rozprowadzane w pakiecie z innymi freeware, który jest pobierany z podejrzanych stron internetowych. Te programy są oferowane dla instalacji jako dodatkowego oprogramowania podczas instalacji aplikacji, wybrałeś, a dzięki swoją nieostrożność, są instalowane w systemie automatycznie. Biorąc pod uwagę ten fakt powinieneś być bardzo ostrożnym z źródeł freeware, które można wybrać i znacznie bardziej uważny podczas procesu instalacji nowych programów w przyszłości.

Należy pamiętać, że niektóre z reklamy Cyti Web będzie Pokaż może faktycznie apeluję do was, ponieważ będą one jakoś związane z zainteresowaniami. Dzieje się tak ponieważ po aplikacji pobiera zainstalowany na swoim komputerze, Cyti Web rozpoczyna śledzenie aktywności wirtualnych i zapis informacji na ten temat. W związku z tym po pewnym czasie zauważysz, że reklamy będą promować produkty, które wcześniej odwiedziłeś podczas sesji przeglądania.

Jeszcze należy jak najlepiej, aby nie kliknąć na te reklamy, ponieważ będą one transfer do uszkodzonych stron internetowych, które należą do programu firm sponsorów. W celu uniknięcia wszelkich infekcji z infiltracji komputera, należy usunąć Cyti Web i jego reklamy całkowicie.

Dobrą wiadomością jest to, że Cyti Web usunięcie nie jest trudno procesem. Można ją usunąć ręcznie lub automatycznie. W przypadku, gdy potrzebujesz pomocy z procesu usuwania, można wykonać instrukcje ręcznego przedstawione poniżej tego artykułu. Niemniej jednak nawet jeśli po zakończeniu ręcznego, trzeba jeszcze skanowanie komputera z Narzędzie antimalware uzasadnione, aby upewnić się, że wszystkie istniejące zagrożenia zostały usunięte całkowicie. Narzędzie zabezpieczeń będzie zlokalizować i usunąć wszystkie potencjalnie niechcianych programów i będą w przyszłości chronić system przed szkodliwym oprogramowaniem.

Cyti Web odinstalować wirus

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć wirusa Cyti Web z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *