Jak usunąć wirusa Dahkservice (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa Dahkservice. Dahkservice wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Dahkservice jest określane przez malware naukowcy jako adware. Tego złośliwego szkodnika jest znany ze swojej zdolności do przejąć twój pasienie się przeżycie. Generuje morze natrętnych treści, który będzie przeznaczony specjalnie według już uzyskanych informacji o przeglądanie zwyczaje, historia i wyszukiwania kwerendy.

Reklamy mogą być w postaci wyskakujących okienek, ekskluzywne oferty, promocje i kupony, żądań fałszywe aktualizacji, miga wiadomości, itp. Celem tych ogłoszeń jest do generowania dochodów poprzez pay-per-view lub pay-per-click metody.

Najczęstszym sposobem dystrybucji jest za pośrednictwem spamu e-mail, załączniki wiadomości e-mail i plików wykonywalnych od nieznanych nadawców, pakiety wolnego oprogramowania, fałszywe aktualizacji żąda, wątpliwych linki i reklamy, itp. Użytkownicy muszą być ostrożnym, gdy otrzymają e-maile od nieznanego pochodzenia. Hakerzy często wysyłać listy, które tylko wydają się pochodzić z oficjalnych firm takich jak eBay, PayPal, itp

jest bardzo ważne, aby zwrócić szczególną uwagę i sprawdź, czy adres e-mail jest uzasadnione, zanim klikniesz, aby go otworzyć. Również radzimy, aby uzyskać aktualizacje z oficjalnych i wiarygodnych źródeł tylko i nie wpaść w pułapkę fałszywe aktualizacji wyskakujących okienek, które wezwie Cię do kliknięcia na podejrzane łącza.

Nie martw się, ten adware Dahkservice dotyczy tylko przeglądarki. Treści generowane reklamy nie jest niebezpieczne przez siebie, łącze, które one mogą przekierować Cię do może okazać się niebezpieczne. Może być jedno kliknięcie od zainfekowanych linku, który ma możliwość otwierania tylnych drzwi do innych wirusów, takich jak przeglądarka porywacze somolotu, spyware lub nawet konie trojańskie!

Złośliwego oprogramowania, takich jak adware Dahkservice może stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa w Internecie i prywatności. Dlatego zachęcamy naszych czytelników, aby kontynuować jego usunięcia, tak szybko, jak zauważają, że zaraził swojej przeglądarki. Możemy poprowadzić Cię przez ten proces. Wszystko, co musisz zrobić to, wykonaj instrukcje poniżej.

Dahkservice odinstalować wirus

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć wirusa Dahkservice z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *