Jak usunąć wirusa Dailynews.support (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove Dailynews.support

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa Dailynews.support. Dailynews.support wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Jeśli strony Dailynews.support utrzymuje pojawiające się na ekranie, to znak, że coś jest nie tak i powinno działać szybko, aby uniknąć potencjalnie niebezpieczne konsekwencje. Ta strona jest powiązana z złośliwy pasożyt z kategorii adware. Takich szkodników cyber zrobi wszystko, zeby wlaczyc każdej przeglądarki, którą masz na swoim komputerze do narzędzia do wyświetlania reklam. To nawet iść tak daleko, aby ukraść użytkownika przeglądania historii i wyszukiwania kwerendy, tak to można odpowiednio dostosowywać reklamy. Ta akcja zwiększy szanse reklamy coraz kliknięciu przez ofiarę.

Na przykład jeśli już niedawno szukałem w Internecie dla nowego telewizora LCD, złośliwy pasożyt będą bombardować ekran liczne natrętne reklamy, które będą promować telewizory LCD. Ten rzecz jest, nie każdy promowane strony, zobaczysz jest godna zaufania. W rzeczywistości może być jedno kliknięcie od dając dostęp paskudny wirus do komputera.

Najczęściej adware kryje się za spam poczta elektroniczna i załączniki, oprogramowania zwijania, fałszywe aktualizacji żąda, torrenty, zainfekowane łącza i reklamy, itp. Przy kontaktach z oprogramowania, które zostało pobrane z Internetu, upewnij się zachować swój komputer wirus wolny decydując się na zamówienie lub zaawansowany proces instalacji.

Remove Dailynews.support
The Dailynews.support Virus

Złośliwe oprogramowanie jest znany do przebrania pozornie przydatne oprogramowanie, ukryte jako opcjonalne instalacji. Stosując się do naszych rad, będziesz w stanie wyświetlić pełną zawartość co masz zamiar zainstalować na komputerze. Jeśli zauważysz, że żadnego dodatkowego oprogramowania, stanowczo zalecamy, że wyłączysz go, jak to najprawdopodobniej cyber pasożyt, który opiera się na swoje zaniedbania, wprowadzenie komputera niezauważone.

Adware nie może stanowić zagrożenie tak wysokie, jak byłby infekcji cyber konia trojańskiego, ale to nie znaczy, że to nieszkodliwe. W rzeczywistości jest zdolny do bardzo poważnych szkód. W miarę upływu czasu, adware będzie generować więcej i więcej reklam i wyskakujących okienek. Prędzej czy później przeglądarki nie będzie można wyświetlać je wszystkie i rozpocznie się również gorsze od spodziewanych. W pewnym momencie przestanie działać całkowicie. Co więcej adware może mieć wpływ na szybkość połączenia internetowego jak również.

Adware można włączyć przeglądanie w piekielne doświadczenia, jeśli nie działać szybko i usunąć ten pasożyt cyber z komputera. Nie lekceważ potęgi. Mając go na swoim komputerze umieszcza informacje osobiste i finansowe na ryzyko. Takie cenne dane mogą wpaść w ręce cyberprzestępców, którzy mogą dzielić się tymi informacjami z innych stron trzecich, dla zysku.

Dailynews.support odinstalować wirus

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć wirusa Dailynews.support z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *