Jak usunąć wirusa DnsIO (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove DnsIO

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa DnsIO. DnsIO wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

DnsIO jest uważany za narzędzie adware typowe, który jest w stanie powodzi przeglądarki z wiele komercyjnych reklam, które mogą poważnie zagrozić bezpieczeństwa systemu. Jak ten program reklamy jest zgodny z głównych przeglądarek – Internet Explorer, Google Chrome i Mozilla Firefox, jest odpowiedzialny za wszystkie komercyjne wyskakujących reklam, które pojawiają się na nich. Poza tym, kiedy obecny u twój PC, DnsIO jest odpowiedzialny za częstych awarii systemu i mniejszą wydajność maszyny wirtualnej. W związku z tym zdecydowanie zaleca się usuwania adware z systemu.

Podobnie jak najbardziej potencjalnie niechciane programy, DnsIO jest tak umiejętne, że może to zrobić, możesz pobrać go nawet nie zdając. W większości przypadków adware wchodzi maszyna wirtualna w pakiecie z innymi freeware i utrzymuje swoją obecność w tajemnicy, aż do wielu reklam zaczynają pokazywać na monitorze. Faktycznie to nie nietypowe w ogóle, ponieważ zwykle freeware, Podróże wiązany z złośliwego oprogramowania, ponieważ jest to najłatwiejszy dostęp do systemu. Dlatego użytkownicy komputerów należy być bardzo ostrożnym podczas instalacji nowego oprogramowania na swoich maszynach i przeczytać wszystkie warunki i postanowienia przez Kreatora instalacji programu.

Czasem DnsIO używa innych metod do infiltracji komputera. Należą do nich chowając się za spam poczta elektroniczna przywiązanie, uszkodzone linki i strony internetowe, lub po prostu udając fałszywych systemu lub Aktualizacja programu. W związku z tym jeśli chcesz uniknąć, niechętnie rata adware, pamiętaj, że pośpiech, naiwność i rozproszenia z pewnością nie pomoże Ci w ogóle.

Remove DnsIO
The DnsIO Virus

Jak już wspomniano powyżej, po zainstalowaniu w systemie, DnsIO zapewnia wielu komercyjnych reklam i natrętne wyskakujących okienek podczas przeglądania sieci web. Głównym problemem z tych reklam jest fakt, że często zawierają łącza, które może przekierowanie do uszkodzonych stron internetowych i mogą poważnie zagrozić bezpieczeństwa. Poza tym niektóre z tych witryn promowanie podejrzane pliki instalacyjne, które wypełnione są nieznane programy, które może być szkodliwe dla systemu operacyjnego. Nadal w przypadku, gdy sieci maszyny wirtualnej nie dostać zakażony rezygnować malware, to może stać się wolniej i doświadczać częstych awarii systemu, zamiast tego, co byłoby dość irytujące dla Ciebie.

Oprócz zalewania monitora z wszystkich tych wiele komercyjnych reklam i Dokonywanie komputer wolniej, DnsIO jest zdolny do monitorowania aktywności wirtualnych i rejestrowanie historii przeglądania. Po adware zbiera za mało danych o Tobie, zaczyna się, umożliwiając korzystanie z dostosowanych reklam, które są związane z wirtualnego zainteresowań i preferencji, aby je otworzyć. Każde kliknięcie, które wprowadzasz przynosi zysk dla stron trzecich, chowając się za program i kontynuuje jego istnienia.

Należy pamiętać, że DnsIO jest wspierane przez reklamy aplikacji, co oznacza, że każdej reklamy kliknij na, zyski zysk dla stron trzecich, chowając się za ten program. W tym samym czasie, wszystkie informacje, że DnsIO zbiera o Tobie może służyć w złośliwych celach. W związku z tym, należy zignorować wszystkie reklamy dostarczone moment one wyskakujące na ekranie monitora. Również należy wymazać DnsIO bez wahania, jak to jest jedynym sposobem, aby zakończyć natrętnych reklam z systemu.

DnsIO odinstalować wirus

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć wirusa DnsIO z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *