Jak usunąć wirusa Dycler.gen (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Dycler.gen. Ten przewodnik usuwania Dycler.gen działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Dycler.gen jest pasożytem adware. Szkodniki adware są niezwykle irytujące. Oczywiście nie są one korzystne dla Ciebie w jakikolwiek sposób. Dycler.gen nie spodziewać się inaczej. To tylko korzystne dla jego twórców. Również nie pozwól, fakt, że adware jest łatwy do usunięcia oszukać i nakłonić użytkownika do myślenia, że to nieszkodliwe. To nie jest. Istnieje coś takiego jak infekcji cyber nieszkodliwe. Każdy z nich ostatecznie przechodzi spod kontroli i problemy, jakie ono powoduje eskalować. Jeśli chcesz tego uniknąć, musisz działać szybko.

Tak szybko, jak można dostrzec Dycler.gen adware w systemie, należy podjąć działania, aby go usunąć. Im więcej czasu spędza na pokładzie bardziej uciążliwe i irytujące, to staje się. Tak gdy jesteś świadomy jego obecności, start, szuka jego dokładną kryjówki. Gdy go znajdziesz, należy go natychmiast wyjąć. Jeśli nie, to nie będzie długo, zanim pożałujesz. Adware zagrożeń zrobić kompletny bałagan twój pasienie się przeżycie i także narazić użytkownika na zagrożenia malware. Dycler.gen jest nie inaczej. Pozbądź się go przed powoduje pewne nieodwracalne uszkodzenia. Zrób to teraz. Opóźnienia prowadzić do żalu.

Adware jest służy do generowania dochodów pay-per-click dla jego właścicieli. Aby to zrobić, to potrzebuje do generowania sponsorowane reklam. Po kliknięciu na te reklamy, zarabiać oszustów. Nawet lepiej zarabiać, gdy klikniesz gdzieś na stronie którego zostałeś przekierowany bez Twojej zgody. Innymi słowy Zostań sponsorem cyberprzestępcy klikając. “Dlaczego byłby ja trzaskać?” można zapytać? Inteligentne pytanie. Adware potrzebuje Twój: kliknij, aby przetrwać, więc nie pozostawia niczego przypadkowi. Musi zapewnić kliknięć. Jak to robi tak? Szpiegów na Ciebie.

Szkodnika robi swoją pracę domową przed rozpoczęciem bombardowanie ad. Badania i stwierdza, co Ci się podoba. Używa przeglądarki jako szpiegostwo urządzeń i dowiaduje się, jakie zostały poszukiwania, najczęściej oglądane strony, co kolce, zainteresowania, itp. Gdy ma to intel, tworzy reklam, które znajdą Państwo atrakcyjne. To pokazuje Ci produkty, ofert i który znajdziesz interesujące oferty. W ten sposób szkodnika zapewnia, że będzie co najmniej pokusie i kliknij. Nie rób tego. Nic nie pokazuje, adware jest niezawodny. Jeśli klikniesz przycisk, albo przeniesie Cię do złośliwej witryny, pełen zakażeń lub będzie można się zarazić od razu jak ukryć reklamy zagrożeń, jak również.

Te ogłoszenia będzie coraz więcej z każdego dnia i unikania jest tylko rozwiązanie tymczasowe. Prędzej czy później będziesz trzaskać. Jedynym sposobem, aby pozbyć się wszystkich włamań na dobre jest całkowicie pozbyć się adware. To jest dokładnie to, co należy zrobić. Adware ruiny Twojego wcześniej zapisać pasienie się przeżycie i sprawia, że sponsorem hakerów. Usunąć go jak najszybciej. Aby to zrobić ręcznie, należy użyć nasz przewodnik usuwania na końcu tego artykułu.

Jak ty utknąć z Dycler.gen? Aby wejść do maszyny ofiar niezauważony, adware zakażeń zwracają się do taktyki podawanie wskazówek. Na przykład chowają się za uszkodzony witryn, złośliwe reklamy, wiadomości spamowych, fałszywych aktualizacji systemu lub programu, freeware/ pakiety shareware, Pobierz niezweryfikowanych źródeł, itp. Jednak żadna z tych metod będzie działać, jeśli płacisz więcej uwagi. Jeśli jesteś nieostrożny, zasadniczo zaprosić Ciebie szkodników w systemie ślepo klikając na wszystko, co widzisz i zgadzając się z rzeczy, które nie czytać. Jest to błąd. Jeśli chcesz chronić swoje maszyny, trzeba być czujnym. Również Kup sobie niezawodne anty malware aplikacji aby Ci pomóc. Zawsze bądź na bieżąco i wykonywać regularne skanowanie Twojego komputera, aby upewnić się, że jest czysty.

Odinstaluj Dycler.gen

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Dycler.gen z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Dycler.gen z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *