Jak usunąć wirusa Ecoencomputer (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove Ecoencomputer Virus

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa Ecoencomputer. Ecoencomputer wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Adware jest paskudny cyber pasożyt, który sieje spustoszenie w jej ofiarą przeglądarek. Ecoencomputer jest jednym z najnowszych dodatków do kategorii zakażeń adware. Zamierza przekształcić nasycony przeglądarki narzędzie do wyświetlania reklam. Po atakami złośliwego oprogramowania, użytkownik pobiera roiło się w ogromną ilość natrętnych reklam we wszystkich formach – wyskakujące okienka, w tekście, banerów, miga wiadomości zawierające alerty. Więcej czasu, który pozostaje złośliwego oprogramowania na komputerze, więcej reklam rośnie liczba.

Co więcej adware ma możliwość uzyskania danych sieci web użytkownika takie jak przeglądanie historii i zwyczajów, a także zapytania wyszukiwania. To zrobić, aby dostosować reklamy, więc są najbardziej prawdopodobne kliknął na przez użytkownika. Naszym celem jest stworzenie dochodów pay-per-click.

Najpopularniejszym środkiem dystrybucji adware zawierają spam e-maili i załączników, aktualizacja fałszywych wniosków, wątpliwej reklamy i linki, oprogramowanie, itp. Jeśli chcesz być bezpieczny od potencjalnych infekcji cyber, musisz być bardzo ostrożny i sumienny. Gdy trzeba zaktualizować program na komputerze, nie popełnij ufających losowe pop-up, który zachęca do naśladowania shady Uaktualnij łącze. Zamiast polegać na licencjonowanych i oficjalnych źródeł tylko. Pobieranie oprogramowania z Internetu ukrywa wiele zagrożeń. Dlatego trzeba być bardzo ostrożni.

Remove Ecoencomputer Virus
The Ecoencomputer Virus

Smart rzeczą do zrobienia jest do wyboru Custom/ Instalacja zaawansowana. To, jak będziesz w stanie zobaczyć jeśli wszelkie złośliwe oprogramowanie jest ukryte i wymienione jako ‘inne’. Zdecydowanie doradzamy naszym czytelnikom, aby usunąć zaznaczenie, jeśli widzisz, że wszelkie dodatkowe programy lub aplikacje wymienione w treści.

Adware jest tylko pozornie nieszkodliwe. Wielu użytkowników popełniają błąd myśląc, że reklamy nie mogą im zaszkodzić. Może to być tylko częściowo prawdziwe. Widzisz, reklamy, same nie mogą uszkodzić Twój komputer. Ale, po kliknięciu, potencjalnie mogą przekierować użytkowników do podejrzanych i często niebezpiecznych witryn osób trzecich, które można otworzyć backdoory dla hakerów, które starają się dostać w swoje ręce na danych osobowych ofiary.

Jeśli chcesz powrócić do przeglądania bezpieczne i wolne od reklam, musisz usunąć ten paskudny szkodników z komputera na raz! Marnowanie czasu jest tylko będzie gorsza! Wkrótce przeglądarki przestanie działać poprawnie, aż przestanie działać całkowicie. Możemy pomóc Ci stać się uwalniać od ten przykry adware. Wystarczy wykonać nasze szczegółowe instrukcje poniżej.

Ecoencomputer odinstalować wirus

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Ecoencomputer wirus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *