Jak usunąć wirusa Extended Update | Aktualizacja

PUP
Remove Extended Update

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Extended Update. Ten przewodnik usuwania Extended Update działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

Extended Update został sklasyfikowany jako potencjalnie niepotrzebny program której nikt nie potrzebuje her/ jego komputera. Głównym powodem jest klasyfikowany jako PUP jest zdolność Extended Update aby wejść do systemu bez pytania o wszelkie pozwolenia. Poza tym fakt, że istnieje żadnej gwarancji, że usługi świadczone przez aplikację są zaufane, jest dowód, że FlashBeat powinny zostać usunięte z komputera jak najszybciej. W przeciwnym razie PUP może być wykorzystywane do dystrybucji złośliwego oprogramowania i Twoje bezpieczeństwo może być poważnie zagrożony.

Plik, który reprezentuje Extended Update jest updatetask.exe. Jak niema nic podejrzanego nazwę tego pliku, użytkownicy komputerów są mało prawdopodobne, aby zidentyfikować go jako zagrożenie lub składnik zawodne. Rzeczywiście użytkownicy zauważyć updatetask.exe tylko wtedy, gdy się one folderu przechowywania. Niemniej jednak Extended Update może być połączony do wielu różnych zastosowań, więc to jest nie możliwe, aby wiedzieć, w którym folderze znajdziesz updatetask.exe w. Mimo to jeśli możesz znaleźć pliku, należy usunąć go z systemu jak najszybciej.

PUP jest opracowany przez Hoolapp i jest instalowany na komputerze jako zaplanowane zadanie, które można ominąć kontroli konta użytkownika systemu Windows. Jeśli zostawisz Extended Update na twoim komputerze, PUP może być używany do uaktualniania różnych programów i usług.

Remove Extended Update
The Extended Update Virus

Inną rzeczą, którą powinieneś wiedzieć o Extended Update jest to, że program jest w stanie podłączenia do Internetu bez Twojej zgody i dodanie wyjątku w zaporze systemu Windows, które nie mogą być usuwane automatycznie. Przy użyciu bezpłatny dostęp do Internetu i możliwość zainstalowania aktualizacji bez Twojej wiedzy, Extended Update może służyć do aktualizowania programów zawodne. W takim przypadku PUP łatwo umożliwić innym złośliwym oprogramowaniem w maszynie wirtualnej. W ten sposób usuwania tej aplikacji adware jest wysoce zalecane.

Należy pamiętać, że usunięcie Extended Update jest bardziej skomplikowane, wynika z faktu, że większość użytkowników komputerów nie wiem, czy ta aplikacja istnieje nawet w ich systemach. Extended Update jest bardzo tajne, ręczne usunięcie tego programu nie jest najlepszym rozwiązaniem dla codziennego kompter użytkowników.

W każdym przypadku jeśli na komputerze zainstalowano PUP, przeglądarka porywacze somolotu lub innych infekcji komputera, należy wiedzieć, że niepokojące, po cichu uruchomione pliki aktualizacji mogą być aktywne, jak również. Należy pamiętać, że może być trudno znaleźć dokładną lokalizację updatetask.exe, ponieważ plik może losowe jego nazwa.

Jednak w przypadku napotkania plików na maszynie wirtualnej, można spróbować usunąć go zgodnie z instrukcjami podanymi poniżej. Jednak nawet jeśli po zakończeniu procesu ręcznego, trzeba jeszcze uruchomić pełne skanowanie komputera, aby zidentyfikować wszelkie resztki rejestru lub plików tymczasowych. Można to zrobić po zainstalowaniu narzędzia renomowanych ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, które będzie znaleźć i usunąć wszystkie istniejące zagrożenia na raz i będzie chronić swój system przed złośliwym oprogramowaniem przez cały czas.

Odinstaluj Extended Update

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Extended Update z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *