Jak usunąć wirusa Fastcanary (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Fastcanary Virus

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa Fastcanary. Fastcanary wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Czy często dostanie przekierowany do strony Fastcanary .com? To, ponieważ Twoja przeglądarka został zainfekowany przez porywacza przeglądarki. Inne objawy, które wskazują również obecności porywacza jest, gdy twój homepage i Szukaj dostawca zostały zastąpione w tym samym miejscu. Co więcej ofiar tego irytujące pasożyta cyber będzie również dostać bombardowani liczne natrętnych reklam i wyskakujących okienek, które będą promować wątpliwe ekskluzywnych ofert, wyprzedażami, kupony, rabaty, a także migający komunikat alertów, często fałszywe aktualizacji żądania lub narzędzie fałszywe narzędzia.

Użytkownik będzie zauważyć, że reklamowanych treści zostanie jakoś połączone z ich poprzednich wyszukiwań lub odwiedzane strony. Dlatego będzie specjalnie ukierunkowanych reklam według już uzyskane przeglądania historii i wyszukiwania kwerendy przez porywacza. Celem jest skłonienie użytkownika do kliknięcia na wyświetlane reklamy i wyskakujące okna tak, aby utworzyć dochodów pay-per-click dla obu hacker za złośliwe oprogramowanie i reklamowanych stron internetowych.

Co to jest ciekawy temat przeglądarka porywacze somolotu jest to, że są one jedynie złośliwych aplikacji. Nie są one prawdziwe wirusy. Porywacze nie ‘hack’ komputera. Mogą uzyskać wewnątrz komputera tylko za Twoją zgodą. Często tak się dzieje, gdy użytkownicy otwierają wiadomości e-mail będących spamem. Jeśli otrzymuję listy od nieznanych nadawców lub e-mail wydaje Ci się podejrzana, radzimy ci przed otwarciem go, zwłaszcza, jeśli istnieją załączniki lub pliki wykonywalne w jego zawartość. Inne środki porywacza dystrybucje zawierają fałszywe aktualizacji żądania, oprogramowania zwijania, wątpliwych linki i reklamy, itp

Remove Fastcanary Virus
The Fastcanary Virus

mówiąc o reklamy, jeśli wyglądają zbyt piękne mogło być prawdziwe, one są najbardziej prawdopodobne. Również zalecamy, że zdecydować się na niestandardowe lub tryb zaawansowany w Kreatorze instalacji, jeśli próbujesz zainstalować oprogramowanie, które zostało pobrane z Internetu. Diligence jest kluczem, gdy chcesz, aby pobyt zabezpieczony i nie wpaść w pułapkę szkodliwych przez cyberprzestępców. W następstwie tej Rady zapewni, że nie zainstalować dodatkowe oprogramowanie, które jest często ukryty w pakietach oprogramowania i nie są widoczne, jeśli zdecydujesz się na szybkiej instalacji.

Nie bój się, przeglądarka porywacze somolotu są znane do infekowania przeglądarek tylko. Jednak, to nie robi ich nieszkodliwe. Wręcz przeciwnie. Są one zdolne do robi wiele szkód, jeśli niech instalacji nienadzorowanej. Jeśli zauważysz obecności porywacza przeglądarki na komputerze, trzeba działać szybko, zanim dane osobowe takie jak, ale nie ogranicza się do haseł, identyfikator logowania, numerów kart kredytowych, poświadczenia konta bankowego itd dostaje skradziony.

Istnieje również możliwość, że może zarazić się inne wirusy, takie jak trojany, ransomware, robaki, spyware, adware i innych. Aby temu zapobiec, nie należy kliknąć na zainfekowany reklamy. Ale że okaże się to trudne zadanie. Tylko w ten sposób można zapewnić bezpieczeństwo i prywatność jest usunąć ten paskudny porywacza przeglądarki z komputera. Co więcej wyświetlanie wielu reklam sprawi, że spowolnienie przeglądarki, i ostatecznie, ono wola wzdrygnąć się upaść, aż przestanie działać całkowicie. Jeśli chcesz powrócić do normalnego i wolne od reklam przeglądania, sugerujemy, postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami poniżej, aby dowiedzieć się, jak można radzić sobie z tego pasożyta cyber.

Fastcanary odinstalować wirus

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć wirusa Fastcanary z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Fastcanary wirus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *