Jak usunąć wirusa FastDataX (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa FastDataX. FastDataX wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

FastDataX to nie program, by cieszyć się posiadaniem w systemie. Jest to przydatne, ani przydatne. W rzeczywistości to narzędzie jest członkiem rodziny adware. Tak, jest to zakażenie i trzeba go usunąć z komputera jak najszybciej. Dobrą wiadomością jest to, że utkniesz z stosunkowo łatwe do zwalczania pasożyta. Prawda jest taka że może został zainfekowany z bardziej niebezpiecznych jeden jak koń trojański lub zakażenia ransomware. Jednak nie pozwól ten fakt, myślisz, że adware jest nieszkodliwe. To nie jest.

FastDataX powoduje uszkodzenie i więcej czasu spędza na pokładzie więcej problemów rzuca się na Ciebie. Działaj szybko i podjęcia środków tak szybko, jak można na miejscu FastDataX. Znajdź jego dokładną czai się spot i go usunąć, zanim wymknie się spod kontroli. Prędzej czy później będzie, a następnie pożałujesz, nie zrobiwszy coś na ten temat wcześniej.

Adware, po zakończeniu instalacji, idzie po Twojej przeglądarki. Wszystkie z nich. Dołącza to brzydkie rozszerzenie do każdego z nich więc nie musisz nawet jednej niezawodne przeglądarki do korzystania. One są wszystkie zainfekowane i wstrzykuje reklam. Od tej chwili aktywności zamienić się w koszmar. Nie jeden online przenieść z Twoim pozostaje nieprzerwanie. Adware jest zawsze tam, aby uniemożliwić korzystanie z komputera normalnie.

Za każdym razem iść w Internecie, cały ekran jest całkowicie pokryte niezliczone reklamy, które są popping w Twoich oczach, blokowanie stron zawartości. Nawet strony, które były wolne od reklam nie są ciężkie na reklamy w różnych kształtach i formach. Dlaczego uważasz, że reklamy są tak liczne i tak trwałe? One służą. Hakerzy za adware użyć je do dochodów pay-per-click. Każdy z kliknięć reklamy wypełnia ich kieszeni. Innymi słowy możesz stać się sponsorem Crooks’a. Jednak to nie wszystko.

Klikając, również ryzyko pogorszenia swojej sytuacji. Reklamy, które widzisz nie są godne zaufania. Nie są one wiarygodne. Większość z nich są uszkodzone i dostarczają złośliwe oprogramowanie. Jedno kliknięcie na takiej reklamy jest niewystarczający dla Ciebie zaprosić więcej szkodników na zainfekowanym komputerze. Ponadto nie sądzę, można uniknąć klikając. Reklamy są tak wiele, że unikanie byłoby równe do nie korzystania z komputera w ogóle. Jedyne, co można zrobić, aby pozbyć się z nich jest usunięcie ich źródła, a mianowicie adware. Gdy go nie ma, zniknie też reklam. Nie trać czasu w debatach ale znaleźć paskudnego szkodnika i go usunąć z komputera raz na zawsze. Aby to zrobić ręcznie, śledzić nasz przewodnik usuwania na końcu tego artykułu.

Jak zrobił FastDataX wprowadzić komputer? Nie lubisz odpowiedź na to pytanie, ale był jeden, który jest zainstalowany. Przypadkowo oczywiście. Zakażenie oszukać Cię i były zbyt rozproszony, aby zauważyć. To był prawdopodobnie powiązane do innego darmowy program w Internecie, w którym zainstalowano na komputerze, ale nie zwracać uwagę podczas procesu instalacji. Jest to klasyczny błąd. Nie należy wprowadzać go ponownie, choć.

Podczas instalacji oprogramowania, zawsze należy wybrać ustawienia niestandardowe w Kreatorze instalacji. Umożliwiają one sprawdzić, jeśli istnieją niektóre aplikacje dodatkowo dołączone do programu, który miał intencji instalacji. Jeśli tak, należy je usunąć przed przejściem. One są zwykle złośliwy i będzie powodować problemy w przyszłości. Nie pozwól im wejść. Zapobieganie infekcji jest znacznie łatwiejsze niż do czynienia z nim później.

FastDataX odinstalować wirus

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nie można usunąć FastDataX wirus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *