Jak usunąć wirusa First Color | Aktualizacja

PUP

Jeśli monitor nagle dostaje zalane przez dźwięki reklamy pop-up, to jest pewne, że złośliwa aplikacja jest już obecne w systemie. Taki program jest First Color i podobnie do innych potencjalnie niechcianych programów (PUP), to typowa aplikacja reklam.

First Color należy do znanego SuperWeb rodziny. Jeśli nazwa ta brzmi znajomo ci, dlatego są one wielu innych szkodliwych aplikacji, które pochodzą z tej samej grupy. Wśród nich są SiteSimple, Digi zapisie i wiele innych programów, które wprowadzić system bez pytania o zgodę. Wynika z faktu, że istnieje źródło bezpośredniego pobrania dla First Color, to jest pewne, że program przeniknął komputerze w inny sposób.

Co należy pamiętać jest to, że nigdy nie należy ufać First Color i go usunąć z komputera jak najszybciej. W innym przypadku PUP może spowodować różne problemy zabezpieczeń, częstych awarii systemu i znacznie zmniejszyć wydajność komputera. Dodatkowo, First Color może niech innych niebezpiecznych zakażeń w systemie.

Podobnie do innych szkodliwych aplikacji, First Color jest tak umiejętne, że może to zrobić, możesz pobrać go nawet nie zdając. Najczęściej PUP wchodzi komputer w pakiecie z innymi freeware i utrzymuje swoją obecność w tajemnicy, aż do wielu reklam zaczynają pokazywać na monitorze. faktycznie to nie nietypowe w ogóle ponieważ freeware zwykle podróże wiązany z złośliwego oprogramowania, ponieważ jest to najłatwiejszy dostęp do systemu.

First Color mogą również stanowić jako fałszywe aktualizacji systemu lub programu. Na przykład podczas gdy uważasz, że aktualizacji Java lub Adobe Flash Player, możesz rzeczywiście daje zielone światło do niebezpieczne i szkodliwe narzędzia PUP. Postaraj się pamiętać, że troszkę więcej uwagi można zaoszczędzić mnóstwo bólów głowy i kłopoty, a może nie masz do czynienia z First Color i jego coraz kupie codziennie MES. W związku z tym użytkownicy komputerów należy być bardzo ostrożnym podczas instalacji nowego oprogramowania na swoich maszynach i przeczytać wszystkie warunki i postanowienia przez Kreatora instalacji programu.

Jak najszybciej First Color nacieki maszyny wirtualnej, to zaczyna powodzi przeglądarki sieci web z tony reklam komercyjnych. Niestety oprócz tego, że reklamy te są całkowicie bezużyteczne dla Ciebie, są głównym powodem, dlaczego Twój komputer dostaje wolniej, przeżywa częstych awarii systemu i bezpieczeństwo osobiste jest poważnie zagrożona. Poza tym po kliknięciu łącza przez First Color, mogą być przekierowane do złośliwej witryny, co jest bardzo prawdopodobne zainfekować komputer z malware. Z tych powodów usuwanie First Color z maszyną wirtualną jest zalecane.

Oprócz zalewania monitora z wielu komercyjnych reklam, First Color jest zdolny do monitorowania aktywności wirtualnych i rejestrowanie historii przeglądania. Po PUP zbiera za mało danych o Tobie, zaczyna się, umożliwiając korzystanie z dostosowanych reklam, które są związane z wirtualnego zainteresowań i preferencji, aby je otworzyć. Każde kliknięcie, które wprowadzasz przynosi zysk dla stron trzecich, chowając się za program i kontynuuje jego istnienia. Jeśli chcesz, aby zapobiec takim sytuacjom i zwiększyć bezpieczeństwo systemu, należy usunąć First Color z komputera natychmiast.

First Color odinstalować wirus

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć wirusa First Color z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *