Jak usunąć wirusa Free (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa Free. Free wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Specjalistów IT kategoryzować reklamy przez Free narzędzie jako adware. To jest bardzo podstępny i może zrujnować twój pasienie się przeżycie przez bombardowanie się z licznymi natrętnych reklam i wyskakujących okienek. Często będzie takie treści reklamowych w postaci ekskluzywne oferty i oferty, wyprzedażami i kupony, miga wiadomości, w tekście reklamy, fałszywe aktualizacji wniosków, itp

Adware jest rodzajem bardzo irytujące malware, który infekuje przeglądarce ofiary. Jest w stanie się trzymać z historii przeglądania, nawyki i zapytań, aby zapewnić ukierunkowane reklamy, które użytkownik jest najbardziej prawdopodobne kliknąć na. Można to zrobić w jednym celu – do zysku za pośrednictwem metody pay-per-click. Jest bardzo skuteczna strategia. Dlatego należy być ostrożnym i klikanie na reklamy, które wydają się zbyt piękne mogło być prawdziwe, ponieważ w rzeczywistości – są one.

Złośliwe oprogramowanie, takie jak reklamy przez Free ‘wirus’ często zostanie rozłożone przez spam wiadomości e-mail, załączniki wiadomości e-mail i pliki wykonywalne, dołączonego oprogramowania, fałszywe aktualizacje, pliki torrent uszkodzony, wątpliwych linki i reklamy, itp. Zawsze zalecamy naszych użytkowników, aby uniknąć otwierania spam wiadomości e-mail od nieznanych nadawców. Zwłaszcza, jeśli zawierają załączniki lub plików wykonywalnych. Częściej niż nie takie wiadomości są zainfekowane przez złośliwe oprogramowanie, które ma dostęp do Twojego komputera. Jest możliwe dla takiego spamu do żądania do wysłania z wiarygodnych źródeł, takich jak PayPal, eBay, Amazon, itp. W rzeczywistości nie są one.

Również podczas pobierania oprogramowania z Internetu, to najlepiej wybrać niestandardowe lub tryb zaawansowany w Kreatorze instalacji. To pozwoli Ci zobaczyć prawdziwą treścią pakiet oprogramowania i można łatwo usunąć zaznaczenie dowolnego programu lub aplikacji, która wydaje Ci się podejrzana uznają za niepotrzebne.

Adware jest nie zwykle uważane za bardzo niebezpieczne, ale to nie znaczy, że powinniśmy go lekceważyć. Za reklamy generowane przez reklamy przez Free ‘wirus’ może czaić się niebezpiecznych zagrożeń. Być może jedno kliknięcie od Zezwalanie wirusy w systemie komputerowym, takie jak konie trojańskie, robaki lub nawet szkodnika! Istnieje sposób, wiedząc, gdzie tych reklam przekieruje Cię do. Który jest dlaczego to najlepiej po prostu uniknąć, klikając na nich całkowicie. Nadal, że nie rozwiąże problemu. Należy usunąć adware, które są odpowiedzialne za tej plagi ogłoszenie i co musisz zrobić to wkrótce! Im dłużej pozostaje to złośliwe oprogramowanie na twoim komputerze-gorzej, to dostanie.

W pewnym momencie Twoja przeglądarka będzie zalany zbyt reklamy, które nie będzie w stanie nadążyć. Dojdzie do punktu, gdzie ofiarami tego adware będzie doświadczenie przeglądarki częste awarie i niska wydajność ogólną, uniemożliwiając wszelkie prace za pośrednictwem Internetu. Trzeba rozpocząć natychmiastowe usuwanie ten złośliwy pasożyt jak najszybciej! Możemy pomóc w tym zadaniu. Wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie nasze szczegółowe instrukcje poniżej.

Free odinstalować wirus

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć wirusa Free z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *