Jak usunąć wirusa GamesNet Search (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove GamesNet Search

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć GamesNet Search. Ten przewodnik usuwania GamesNet Search działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

GamesNet Search jest wyspecjalizowaną wyszukiwarkę. Platforma oferuje pomóc ludziom znaleźć gry komputerowe w Internecie. Z ich wzrost popularności tej funkcji oznacza szansę nabycia zainteresowanie znacznej liczby użytkowników. Jeśli lubisz gry, może zdecydować wypróbować na stronie internetowej. Musimy ostrzec, że byłby to błąd. GamesNet Search jest związana do porywacza przeglądarki. Fałszywy program będzie kolidować z ustawienia Twojej przeglądarki i narazić użytkownika na zagrożenia bezpieczeństwa. Należy trzymać z dala od platformy. Jeśli w komputerze można odkryć porywacza, podjęcia natychmiastowych działań przeciwko niemu.

GamesNet Search porywacz może mieć wprowadzony system bez użytkownik wiedząc o tym. Istnieje kilka sposobów do programu ukradkiem przeniknąć urządzenia. Łączenie jest najczęstszą wektora propagacji. Pobierz klienta będzie zawierać niepożądanego programu jako opcjonalne bonus. Masz opcję, aby usunąć jego zaznaczenie podczas przeprowadzania instalacji. Do wykrywania niekorzystnych opcji, przeczytaj regulamin aplikacji, które można zainstalować na komputerze. Możliwe hostów dla GamesNet Search porywacza obejmują freeware, shareware i pirackie oprogramowanie usługowe. Jako zasada należy unikać programów bez licencji.

Innym sposobem wejść w kontakt z GamesNet Search porywacza obejmują otwarcie załącznika z spam poczta elektroniczna i wprowadzając uszkodzone strony internetowej. Fałszywe wiadomości mogą być przekonujące. Nadawca może napisać imieniu renomowanych organizacji, takich jak national post, lokalnej policji, oddział rządu, instytucji, bank, sieci społecznościowej lub sklep internetowy. Może on skopiować logo danego podmiotu i kontaktów do wiadomości wydają się prawdziwe. Aby sprawdzić, czy dany list jest niezawodny, dowód, konto e-mail, z którego zostało wysłane ze. Uszkodzonych stron internetowych i złamany linki można przenieść w GamesNet Search porywacza do systemu za pomocą jednego kliknięcia. Powinieneś być selektywne źródeł online, której ufasz w Internecie.

Remove GamesNet Search
The GamesNet Search Virus

Po penetracji komputera, GamesNet Search porywacza będzie kierować przeglądarek internetowych. To może mieć wpływ na wszystkich klientów przeglądania, które zainstalowano na komputerze. Tajne program ingeruje ich wewnętrzne ustawienia, aby uzyskać możliwość manipulowania funkcji wyszukiwania. To będzie zresetować swoje stronę główną i domyślnego dostawcy wyszukiwania. Umożliwi to zmienić wyniki przeglądania. Obsługiwanych stron internetowych będą wstawiane między stronami, które rzeczywiście pasują do zapytania. Właściciele GamesNet Search porywacza get paid do promowania platform partnerów strony trzeciej. Oni otrzymują prowizje, które są obliczane według liczby odsłon, które są w stanie Ocena. Ta metoda płatności jest nazywany system pay-per-click.

Ponieważ ilość wpływów, co robią, zależy od aktywności użytkowników, twórców GamesNet Search porywacza ustawiono ich program do generowania dużej liczby reklam. Natrętne zawartości zostanie wniesiona w różnych formatach, takich jak pop-up, pop under, linki w tekście, kupon pola, gratisy, śródmiąższowe, pływające, kontekstowe, inline i przejściowe reklam. Masz ekran zalane za każdym razem iść w Internecie. W próbie przyciągnie twoją uwagę i zainteresowanie zbierać ukradkiem program przedstawi rokowań zakupy oferty w reklamach. Tak kuszące, jak proponowane oferty mogą być, należy pamiętać, że ich źródła nie są potwierdzone za wiarygodne. Windows może zawierać przekierowania do złośliwy domen.

Wyjątkiem szansa zarażenia złośliwym oprogramowaniem jest również potencjału o wrażliwe dane osobowe, które przeciekły. GamesNet Search porywacz ma zdolność do gromadzenia różnego rodzaju informacje z przeglądarki sieci web. Obejmuje to surfing historii, śledzące pliki cookie, położenie geograficzne, IP adres, e-mail, numer telefonu, numer kierunkowy, fizyczne rejestracji, nazwy użytkownika, hasła i poświadczenia bankowości online. Podstępny program pakunek zebrane dane w katalogi i sprzedać go na darkweb. Właściciele GamesNet Search porywacz nie pytaj ludzi dla uprawnienia Zapis i sprzedawać swoje prywatne dane.

Odinstaluj GamesNet Search

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć GamesNet Search z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *