Jak usunąć wirusa Hellmolip (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa Hellmolip. Hellmolip wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Hellmolip to jest zakażenie. Mieści się pod parasolem adware pasożytów. Jak zapewne wiecie, zakażenie adware to nie coś, by cieszyć się posiadaniem w systemie. To prawda. Te pasożyty są irytujące, niebezpieczne i wścibscy. Hellmolip nie ma rozróżnienia. Musi być odinstalowany możliwie jak najszybciej. Na szczęście dla Ciebie, adware infekcje są uważane za stosunkowo łatwe do usunięcia. Oznacza to oczywiście, jeśli wziąć środki na czas. Jeśli zignorujesz tego szkodnika stanowi ryzyko, pogorszy Twoją sytuację i następnie usunięcie intruz nie będzie to łatwe. Podjąć szybkie działania. Gdy na miejscu Hellmolip, znaleźć jego dokładną ukrywanie dodatkowych i nie wahaj się go natychmiast usunąć. Im dłużej szkodnika pozostaje w systemie, więcej problemów, jesteś zmuszony do twarzy. Zrób sobie przysługę i czyszczenia komputera jak najszybciej. W przeciwnym razie będzie to żal, raczej wcześniej niż później.

Raz w systemie, Hellmolip nie trać czasu. Zaczyna się, powodując obrażenia od momentu jego wejścia. Na początek twój pasienie się przeżycie jest nie to, co kiedyś było. Jeden ruch w Internecie nie można wprowadzać bez przekierowany do miejsc zacienionych i bombardowani z reklam. Adware ruiny całkowicie twój pasienie się przeżycie. Ale to nie wszystko. W rzeczywistości irytacji, niesie jest najmniej problemów.

Hellmolip zagraża bezpieczeństwa. Nic nie wyświetla ma być zaufany. Nie reklamy, nie stron do odwiedzenia, nic nie zmusza. Jeśli zdarzy ci się kliknij na uszkodzony handlowych, i istnieje wiele osób, może zainstalować więcej malware na zainfekowanym komputerze. To prawda. Jedno kliknięcie to wszystko trwa, to pogorszy Twoją sytuację. Ale nawet zagrożenia malware nie jest największym problemem.

Hellmolip również powoduje zagrożenie dla prywatności. Rozpoczyna szpiegostwo na Ciebie od momentu jego wejścia. Zbiera dane i następnie wysyła go do hakerów za nim. Może to prawdziwe imię, nazw użytkowników, haseł, adresów e-mail, kont i nawet finansowych poświadczeń. Wyobraź sobie, co może się zdarzyć, jeśli dane te kończy się w ręce cyberprzestępców. Będą go używać do niczego oprócz ich szkodliwych celów. Nie pozwól, tak się stało. Chronić swoją prywatność. Nie wahaj się usunąć ten adware.

Oprócz wszystkich wyżej wymienionych problemów to również powoduje, że komputer gorsze od spodziewanych na codzień. Twoja maszyna walka z przeprowadzenia nawet najprostszych zadań. To również ulega awarii i zawiesza się często. Restartuje. Połączenie z Internetem staje się niestabilny. To jest koszmar. Nie toleruje. Skorzystaj z naszego przewodnika usuwania na końcu tego artykułu i raz na zawsze usunąć adware Hellmolip. Ma to miejsce w systemie. Uninstall ono przed powoduje nieodwracalne uszkodzenia.

Jak można zarazić z tym? Zwykle adware pasożytów poruszania się w sieci w wiązkach freeware. Oznacza to, że oszuści dołączyć je do innych programów i po zainstalowaniu programu, możesz zainstalować adware jak również. Istnieje sposób, aby zapobiec temu zapobiec, choć. Zawsze Weź swój czas, kiedy instalacja programów. Wybrać ustawienia niestandardowe w Kreatorze instalacji, zamiast standardowych. Umożliwiają one Zobacz każdy dodatkowo dołączonych aplikacji w pakiecie i odznacz je przed zakończeniem instalacji. To zrobić. To jest bardziej czasochłonne, ale może zaoszczędzić wiele problemów w przyszłości. Nie zapomnij, że jedno infekcje nie powiodła się bez to swoją nieostrożność. Nie należy udzielać temu kontu. To prowadzi do zakażenia. Czujność, z drugiej strony, dba o Twoje bezpieczeństwo.

Hellmolip odinstalować wirus

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć wirusa Hellmolip z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *