Jak usunąć wirusa IconRunner (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa IconRunner. IconRunner wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

IconRunner jest szkodliwy program. Jeśli masz go w swoim systemie, lepiej podjąć działania natychmiast. Masz do czynienia z infekcją adware. Jeśli nie zajmuje się przed adware, przygotuj się, zaskoczony, a nie w dobry sposób. Jeśli masz, wiesz dokładnie Dlaczego tego szkodnika należy odinstalować jak najszybciej. Adware pasożytów są uważane za znacznie mniej szkodliwe niż inne zagrożenia i również stosunkowo łatwe do rozwiązania. Jednak to nie znaczy, że adware jest całkowicie nieszkodliwe. Jeśli tak, to nie zostały sklasyfikowane jako niechcianych infekcji.

IconRunner jest w stanie spowodować kłopoty. I jeśli nie zostanie usunięty, zostanie. Jeśli są szczególnie niefortunne, może nawet spowodować pewne nieodwracalne uszkodzenia. Szkodnika pójdzie na rękę ostatecznie i następnie jego usunięcie nie będzie tak łatwe, jak można mieć nadzieję. Dlatego szybkie akcje są koniecznością. Po miejscu intruza na pokładzie, zacząć szukać jego dokładną kryjówka i usunąć po odkryciu. Nie narażaj urządzenia dobrego samopoczucia. Im dłużej pozostaje zakażenie, gorzej dostaje swoją sytuację. Nie pozwól, aby się stało. Działać już teraz!

Jak już powiedzieliśmy, IconRunner jest adware. Szkodniki adware są reklam. Oznacza to, że w celu przedłużenia pobytu, mają generować reklamy, dzięki czemu pomaga hakerom uzyskanie dochodów pay-per-click. Myślę, że adware jako platforma reklamowa, która jednak ma mechanizm weryfikacji. Każdy, kto chce zapłacić można go używać do promowania i adware nie sprawdza co jest reklamowane poprzez jego usługi lub którzy są reklamodawcy. Oczywiście Oszuści korzystać z tej wolności. Korzystają z IconRunner, aby uzyskać zyski bez wysiłku i rozprzestrzeniają szkodliwe treści online. Nic nie widać z powodu adware można zaufać, jak nie wiesz który ad jest prawdziwe i który z nich jest fałszywe.

Prawdą jest, że jeśli oferta wygląda zbyt dobrze mogło być prawdziwe, to prawdopodobnie nie jest i to tylko tam dupe Ci do kliknięcia do Cyberprzestępcy mogą zarabiać. Być mądrzejsi od tych ludzi, a nie ślepo kliknij na każdej reklamy, który pojawia się na ekranie. Tam jest wiele ogłoszeń. Stają się one jeszcze bardziej agresywny, z każdym dniem. Cały ekran zostanie pokryta z kupony, oferty, oferty, teksty, wyskakujące okienka, itd i itp

w wyniku tych włamań, twój maszyna zaczyna się gorsze od spodziewanych. To staje się słaby i często wywala. Przeglądarki, walczyć poprawnie wyświetlić zawartość. Nie można odwiedzić ulubione witryny już jak są stale przekierowany do zacienionych stron i bombardowani irytujące reklamy. Adware niszczy wcześniej normalnego przeglądania. To on zamienia się w koszmar. Nie siedzieć bezczynnie, podczas gdy pogarszają się rzeczy. Jedynym sposobem, aby pozbyć się reklam i przekierowania jest całkowicie pozbyć się IconRunner. Jeśli chcesz zrobić to ręcznie, użyj nasz przewodnik usuwania poniżej. Jeśli wolisz, można również użyć automatyczne rozwiązanie.

Jak szkodników ślizgać się w systemie bez wiedzy użytkownika? Jednym z najczęstszych metod, które Hakerzy wykorzystują Jeśli chodzi o adware jest metoda wiązanie freeware. Zawsze należy zwracać uwagę podczas instalowania coś na komputerze jak nie wiem co jeszcze może być dołączony do oryginalnego programu. Jeśli spieszyć, wszystkie dodatkowo dołączone aplikacje wpisz automatycznie. Jeśli jednak wziąć swój czas i przeczytaj uważnie zanim zgodzisz się na coś, będzie można rozpoznać intruza na czas i uniemożliwić wprowadzanie. Nie wahaj się zrobić to następnym razem. Wybierz czujności nad zaniedbania i utrzymać komputer czyste.

IconRunner odinstalować wirus

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć wirusa IconRunner z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nie można usunąć IconRunner wirus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *