Jak usunąć wirusa Minerd.exe | Aktualizacja

Trojans

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Minerd.exe. Ten przewodnik usuwania Minerd.exe działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

Minerd.exe jest złośliwy proces, który nie powinien być uruchomiony w Menedżerze zadań. Jeśli tak, następnie należy wiedzieć, że komputer jest zainfekowany z najgorszym i najbardziej niebezpieczny typ wirusa, a mianowicie koń trojański. Trojan jest ten, który rozpoczął się proces. To zdanie sam powinien się zorientowaliście, jak niebezpieczne jest sytuacja, którą jesteś. Trojany są błędne i ta jedna jest jeszcze bardziej niebezpieczne.

Oprócz wszystko, co może spowodować uszkodzenia, regularne Trojan Ciebie, Minerd.exe jest również Górnika monety. To, oczywiście, nie znaczy, że tego wyszukiwania kryptowaluta jest wszystko, co robi. Nie, to jest dodatkowa funkcja. Wszystkie inne złośliwe zadania, które wykonuje pozostają również. Zrób sobie przysługę i jak najszybciej pozbyć się tego intruza. Jeśli nie, znajdziesz się w strasznej sytuacji prędzej, niż myślisz. Znajdź, gdzie czai się wirusa i usunąć go, zanim będzie za późno.

Minerd.exe używa maszyny do kopalni kryptowaluty jak Bitcoin, Monero, DarkNetCoin, itp. Zasadniczo wymusza maszyny do wykonywania usługi księgowe dla platformy monet. W programie exchange Twój komputer pobiera nagrodzony monety. Jednak nie jesteś tym, który odbiera te monety. Nie, idą prosto do cyfrowego portfela cyberprzestępców za Minerd.exe. Jesteś tylko środkiem do celu.

Proces wyszukiwania moneta jest bardzo wyrafinowany i wymaga sporo zasobów. Zapewni im. Minerd.exe zużywa wszystkie zasoby komputera, jak również Twój CPU i GPU. Używa się ich non stop w bardzo wysokich temperaturach, które, oczywiście, jest bardzo szkodliwe dla Twojego sprzętu. To znacznie skraca czas jego życia. Ale to, że nie wszystkie.

Trojan również wykorzystuje dużo energii elektrycznej. Dużo! Nie zdziw się, jeśli na koniec miesiąca rachunku za energię elektryczną jest dwa razy tak wysokie. Masz Minerd.exe do winy za to. Również Jeśli system chłodzenia nie jest wystarczająco silne, wszystkie te siły, które zamienia się w ciepło, może powodować urządzenie do przegrzania i spaść na dobre. Właśnie dlatego hakerzy są przy użyciu komputera i zasobów.

Proces wyszukiwania monety tylko jest opłacalna, jeśli nie korzystasz z własnego komputera. Pytanie jest, masz zamiar niech te osoby, które możesz wykorzystać tak? Masz zamiar zapłacić cenę z nich staje się bogaty? Nie rób tego. Nie pozwól im skorzystać i zrujnować twój maszyna. Dowiedz się, gdzie ukrywa się ten paskudny trojana i usunąć go na miejscu. Gdy to zrobisz, wszystko się wraca do normy. Śledzić nasz przewodnik usuwania poniżej i czyszczenia komputera. Swojej własnej przyszłości będą bardzo wdzięczni.

Jak ty utknąć z Minerd.exe? Trojany, podobnie jak wszystkie inne infekcje, nie można wprowadzić komputera bez Twojej zgody. Muszą być zainstalowane. Jednak jeśli Szkodnik ten poprosi o zgodę otwarcie, nie myślisz dwa razy ją odrzucić. Dlatego te szkodniki zwracają się do sztuczek w celu ci dupe. Opierają się one na podstępne metody, takie jak wiadomości e-mail spam, uszkodzone linki, fałszywych aktualizacji systemu lub programu, reklamy firm, wiązki freeware i shareware, nielegalne torrenty, itp

Jeśli jesteś zaniedbania i nie zwracają uwagi na to, co kliknij na i co użytkownik zgadza się, kończy się zainfekowaniu własnej maszyny. Być bardziej ostrożny. Taktyka nie jest wystarczająco dobre, do pracy bez swoją nieostrożność, ale wszystkie z nich kończy się pomyślnie, jeśli go podasz. Być inteligentny i zawsze w pogotowiu. Jesteś odpowiedzialny za utrzymanie twój rachmistrz infekcji.

Odinstaluj Minerd.exe

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Minerd.exe z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *