Jak usunąć “wirusa My Nickname in Darknet Is” Email Bitcoin | Aktualizacja

Trojans

Nie panikuj! Jeśli otrzymałeś e-mail “Moje nazwisko w Darknet jest”, powinieneś wiedzieć, że to tylko hoax. Komunikat podobny do tego jest stworzone do straszenia użytkowników i zrobić im wierzyć, że są one szpiegował na. Ten straszny e-mail próbuje oszukać ludzi do myślenia, że ich komputer został posiekany i zainfekowany niebezpieczny wirus koń trojański. Oszuści twierdzą również, że poufne dane kradzieży od Ciebie. Dane, które oni będą dzielić się ze światem, jeśli nie chcesz być zgodne.

Ludzie za to scamware zapotrzebowanie, że trzeba zapłacić dużą ilość pieniędzy w formie Bitcoin. Nie ufaj ich kłamstwa! Aby ten e-mail wrażenie solidnych, cyberprzestępcy będzie zawierać adres e-mail, a w niektórych przypadkach, hasło zbyt. Z powodu tej informacji użytkownicy będą skakać do błędnych wniosków, że ich komputer jest rzeczywiście zainfekowany. Ale to tylko częściowo prawda. Podczas, gdy komputer nie jest zainfekowany przez konia trojańskiego, jak twierdzi wiadomość, jest rzeczywiście zamieszkana przez wstrętny pasożyt, który ukradł Twój e-mail informacji i dostarczonych danych dla hakerów, którzy chcą, aby wpaść w pułapkę.

Scamware jest podstępne pasożyta. Twórcy to złośliwe oprogramowanie polegać na zaniedbania, w celu skłonienie użytkownika do instalowania go. W większości przypadków użytkownicy to nieświadomie. Szkodnik ten jest znany do ukrywania się za spam poczta elektroniczna, fałszywe aktualizacje, pakiety wolnego oprogramowania, wątpliwych linki i reklamy, jak również pliki torrent. Nie bądź pochopny. Diligence jest aby ochronić swoją obecność w Internecie. Czytać między wierszami i przyzwyczajaj do Przeczytaj pełny Regulamin przed kliknięciem tego przycisku ‘Zgadzam się’.

Jeśli nie zwracać uwagę na to, co klikasz, użytkownik może przekierowany na podejrzanych, a nawet niebezpieczne witryny strony trzeciej, która dąży do uszkodzenia komputera. Zajmie to tylko jedno kliknięcie, aby nieumyślnie umożliwić wstrętny pasożyt do inwazji na Twoim urządzeniu. Odwiedź tylko oficjalnych stron, którym ufasz. Podczas instalacji oprogramowania, to najlepiej wybrać niestandardowe lub Zaawansowane instalacji typu. Innych środków rozpowszechniania scamware obejmują, ale nie są ograniczone do spamu, wiadomości e-mail, fałszywe aktualizacje, zacienionych linki i reklamy, a także freeware i torrent pliki.

Scamware “Moje nazwisko w Darknet jest” e-mail można łatwo oszukać każdy. Oni udają, że mają Ciebie szpiegował i żądają okupu, w zamian za nie udostępniania zebranych danych, które mają na Ciebie. Również oszuści za tą wiadomość twierdzą, że komputer został zainfekowany z tego pasożyta, kiedy odwiedził witryny pornograficznej. Jednak nie dostarczają żadnych więcej szczegółów, aby ich roszczenia wiarygodne. Co rzeczywiście się stało, jest to, że jakoś wolno wstrętny pasożyt do infiltracji komputera. I tego szkodnika udało się ukraść Twój adres e-mail, hasła i inne istotne dane, które jest cenne dla hakerów.

Oszuści za blef e-mail “Moje nazwisko w Darknet jest” dostali w swoje ręce na te informacje i są teraz przy użyciu to wam wmówić ich kłamstwa. Co trzeba zrobić po otrzymaniu tej oszukańczych wiadomości, jest natychmiast go usunąć i przeskanować komputer w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, który jest odpowiedzialny za scamware. Po znalezieniu go, nie wolno tracić czasu! Usunąć całkowicie z komputera, zanim Twoja sytuacja coraz gorzej!

My Nickname in Darknet Is” Email Bitcoin “odinstalować wirus

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć “My Nickname in Darknet Is” Email Bitcoin wirusa z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *