Jak usunąć wirusa MySearchDial (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove MySearchDial

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa MySearchDial. MySearchDial wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Przeglądarka porywacze somolotu są złośliwe pasożyty, które można przekształcić twój pasienie się przeżycie w kompletny piekło. MySearchDial przekierowanie jest to znak, że został porwany przeglądarki. Pasożyt ten będą bombardować ekran z różne rodzaje reklam. To nawet iść tak daleko, aby przerwać oglądanego wideo, wystarczy, aby wyświetlić więcej reklam. Co to jest punkt tak dużo reklam?

Do tworzenia dochodów dla hakerów za to złośliwe oprogramowanie, a także do strony promowane za pośrednictwem metody PPC (Pay-Per-Click). W celu zapewnienia zysku, porywacz będzie wykraść informacje online, takich jak przeglądanie historii, kwerendy wyszukiwania, nawyków internetowych itd., więc będzie odpowiednio dostosować reklamy i uczynić je bardziej atrakcyjne dla użytkownika. Co więcej porywacze mają zdolność do zmiany ustawień przeglądarki i nawet zainstalować aplikacji, rozszerzenia lub paski narzędzi bez nawet przeszkadza, aby zapytać o zgodę.

Porywacze są podstępne szkodniki, które nie zawaha się oszukać Cię z wszystkich dostępnych środków, więc oni mogą uzyskać dostęp do komputera. Dlatego zrozumiałe jest, dlaczego tak wielu użytkowników paść ofiarą infekcji cyber. Bądźmy szczerzy, jeśli widzisz reklamę, która promuje wyłączność sprzedaży lub zniżki na buty, które po sprawdzeniu się online, to kliknij, prawo? To, co liczy na cyber pasożyt. Jeśli widzisz reklamę, która wygląda zbyt dobrze aby było prawdziwe, to prawdopodobnie jest. Firma Microsoft zaleca powstrzymanie się od klikając na wątpliwych linki i reklamy, ponieważ często prowadzić do zainfekowanych źródeł, które mogą uszkodzić Twój komputer.

Remove MySearchDial
The MySearchDial Virus

Przeglądarka porywacze somolotu są również znane do ukrywania się za spam e-maili i załączników, aktualizacja fałszywe wnioski, oprogramowania zwijania, pliki torrent, itp. Jeśli chcesz utrzymywać twój rachmistrz kasa i wolne od złośliwego oprogramowania, to musisz być ostrożny podczas przeglądania Internetu. Tylko kliknij na linki, które na pewno wiesz, że są uzasadnione i wiarygodne. Cyberprzestępcy polegać na zaniedbania i naiwności. Być mądrzejszy. Diligence jest aby ochronić swoją obecność w Internecie.

Przeglądarka porywacze somolotu może nie być równie niebezpieczne, jak koń trojański, ale są one nic, ale nieszkodliwe. Jeżeli zachowasz cyber pasożyt bez nadzoru, można napotkać liczne konsekwencje, które sprawią, że żałować nie działać szybciej i usunąć to zagrożenie z komputera. Istnienie porywaczy przeglądarki prowadzić do zmniejszenia szybkości Internetu. Również przeglądarki rozpocznie się przeżywa trudności, aby działać poprawnie. Im dłużej pasożyta pozostaje na komputerze generuje więcej reklam. To tylko kwestia czasu, aż Twoja przeglądarka pobiera tak przeciążony z reklamy, że go rozpocznie się zawiesza i w końcu przestaną działać.

Tak, jakby wszystko to nie jest mało, hakerzy mogą używać ten przykry zakażenia na ich korzyść i ukraść więcej niż historia przeglądania i wyszukiwania. Dane finansowe, takie jak poświadczenia konta bankowego, numery kart kredytowych, nawet hasła i identyfikatora logowania można łatwo wpaść w niepowołane ręce. Cyber-przestępców ręce, mają być dokładne. I na pewno będą dążyć zysku przez udostępnianie tych cennych informacji innym stronom trzecim. Można zatrzymać tej szkodliwej aktywności na komputerze. Im szybciej działać, tym większe szansę na zaoszczędzenie swoje prywatne dane. Pomożemy Ci z po pomyślnym usunięciu ten przykry porywacza przeglądarki. Wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie nasze szczegółowe instrukcje poniżej.

MySearchDial odinstalować wirus

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć wirusa MySearchDial z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć MySearchDial wirus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *