Jak usunąć wirusa Pageanalytics.space (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa Pageanalytics.space. Pageanalytics.space wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Czy ciągle dostanie przekierowany do strony Pageanalytics.space? Mieć twój homepage i Szukaj dostawca został zmieniony na tej samej stronie? Nienawidzimy, aby łamać ono dla Ciebie, ale wygląda na to, że komputer został zainfekowany przez porywacza przeglądarki.

Typowe zachowanie takie złośliwe oprogramowanie jest atakiem natrętnych reklam na ekranie. Przeglądania będzie dostać przerwane przez wiele wyskakujących okienek, ekskluzywne oferty, promocje i kupony, fałszywe żądań aktualizacji, miga wiadomości, itp., które są generowane w jednym celu – do osiągnięcia zysku z każdego widoku lub kliknij. Z takich treści reklamy jest to, że będzie to specjalnie skierowane tak, aby wyglądać bardziej atrakcyjne dla użytkownika. Jest to możliwe ze względu na możliwość porywacza, aby uzyskać twój pasienie się zwyczaje i historii, a także jego moc do monitorowania Twojej aktywności w sieci web w dowolnym momencie.

Przeglądarka porywacze somolotu są niektóre z najbardziej szeroko rozpowszechnione złośliwe oprogramowanie tam. Najpopularniejszym środkiem dystrybucji są spamu e-mail, załączników e-mail i plików wykonywalnych od nieznanych nadawców, fałszywe aktualizacje, wątpliwych linki, pop-upy i reklamy, plików torrent i pakietów wolnego oprogramowania. To bardzo ważne, że użytkownicy upewnij się uzyskać ich aktualizacje tylko do źródeł wiarygodnych i licencjonowanych.

Firma Microsoft zaleca także, decydując się na Advanced/ typ niestandardowy instalacji podczas pobierania oprogramowania z Internetu. Ta akcja daje pełną kontrolę nad pobrane programy i aplikacje. Możesz łatwo wyłączyć wszelkie oprogramowanie, które uznają za podejrzane lub nigdy nie przeznaczone do pobrania po pierwsze. Nie ma czegoś takiego jako zbyt bezpieczne, podczas pobierania zawartości z sieci web. To zawsze najlepiej, aby przeczytać wszystkie warunki podczas procesu instalacji. Użytkownicy często są zbyt szybkie, aby kliknąć na przycisk ‘Dalej’ nie zwracając uwagi, co wyrażają zgodę na.

Większość użytkowników nie należy rozważyć przeglądarka porywacze somolotu, aby być bardzo niebezpieczne. Oczywiście reklamy, sami nie wyrządzi żadnych szkód na komputerze, ale witryn internetowych, które mogą przekierowanie na potencjalnie złamanie zabezpieczeń. Co więcej może być jedno kliknięcie od nieświadomie otwarcie tylne drzwi dla hakerów, którzy mogą używać tej szansy do uzyskania danych osobowych, takich jak hasła, adresy IP, numery kart kredytowych, poświadczenia konta bankowego, itp i udostępnić go innym stronom trzecim dla zysku.

Istnieją przypadki, w których zainfekowany reklamy spowodowały innego virus zakażenie, ale tym razem zakażenia mogą być bardziej niebezpieczne jak koń trojański wirus lub nawet szkodnika! Jeśli zauważysz, że został porwany przeglądarki, należy działać szybko i kontynuować usuwania tego szkodliwego oprogramowania, zanim będzie za późno. Zachować czytania tego artykułu i postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami, aby usunąć ten pasożyt cyber z komputera raz na zawsze!

Pageanalytics.space odinstalować wirus

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć wirusa Pageanalytics.space z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Pageanalytics.space wirus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *