Jak usunąć wirusa Paradiskus (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa Paradiskus. Paradiskus wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Paradiskus rozszerzenie jest złe wieści dla Ciebie i Twojej przeglądarki. Widząc to jasny znak, że twój maszyna kryje zakażenie. Porywacza przeglądarki mają być dokładne. Jak sugeruje nazwa tego typu szkodników, te pasożyty porwać przeglądarek i przejąć nad nimi kontrolę. To nie czyni ich dobry najemców. Wręcz przeciwnie. Porywacze są natrętne, wścibscy, destrukcyjne i niebezpieczne. Paradiskus jest wszystkie te rzeczy, jak również. Jeśli masz go w swoim systemie, lepiej podjęcia natychmiastowych działań. Jeśli trzymasz go na pokładzie, przygotuj się na kłopoty.

Problemów, które powoduje, że tego szkodnika może rozpocząć, jak małe i nieistotne, ale nadal eskalować z każdego dnia. Ostatecznie zakażenie może nawet spowodować pewne nieodwracalne uszkodzenia. Nie pozwól, że się zdarzyć. Wziąć sprawy w swoje ręce i jak najszybciej usunąć intruza. Jeśli nie, to ruiny działań online, to będzie wystawiać prywatność do ryzyka i spowoduje to spowolnienie działania komputera. Nie wahaj się i nie dać tym razem szkodników zrujnować twój pasienie się przeżycie. Pozbyć się go jak najszybciej i zdobyć wdzięczność swojej własnej przyszłości.

Po wejściu porywacza, dołącza jego złośliwe rozszerzenie na wszystkie przeglądarki, więc nie ma znaczenia, która przeglądarka jest Twoim ulubionym przeprowadzić, gdyż wszystkie są zakażone. Za każdym razem iść w Internecie cierpisz włamaniami. Na przykład porywacz zastępuje twój homepage i Szukaj silnika za plecami i uniemożliwia proces cofania. To jest, jak masz problem z zupełnie nowego, zacienionym wyszukiwarka, która nie zapewnia szybkie i dokładne wyniki wyszukiwania, jak można mieć nadzieję. Co w nim jest szybki dostęp do stron i uszkodzone linki. Celem porywacza jest zarobić dochodów pay-per-click dla jego właścicieli, i za każdym razem po kliknięciu na coś generowane przez to, sponsor hakerów.

Oprócz wyżej wymienionych narażać bezpieczeństwa maszyny do ryzyka. Te linki nie są wiarygodne. Są one sponsorowane i powinni wiedzieć lepiej niż zaufać link sponsorowany. Jedno kliknięcie na złego i automatycznie pobierać więcej infekcji na komputerze już złamany i złe. Tam jest więcej, choć. Paskudny porywacza również bombarduje się z reklamy 24/ 7. Każdej strony, które odwiedzasz, nawet te, które były wolne od reklam, teraz są całkowicie pokryte w reklamach w różnych kształtach i formach.

Pasożyt praktyce obaliło twój wcześniej normalny i przyjemne tkanina surfing. Denerwuje Cię tak bardzo, że zaczynasz, unikając własnej maszyny. Po prostu nie może zrobić jeden ruch w Internecie bez przerywania Paradiskus. Jest wszędzie. Szkodnika nawet staje się coraz bardziej agresywne, z czasem. Na szczęście nie trzeba tolerować jego szemraną. Porywacz jest wymienny, ale należy działać szybko. Jeśli idzie z kontrolą, która ostatecznie będzie, pogorszy się Twojej sytuacji. Dlatego nie trać czasu. Skorzystaj z naszego przewodnika poniżej i czyszczenia komputera na dobre.

Jak wprowadzony Paradiskus porywacza? Szkodnik ten jest nadal program, co oznacza, że potrzebuje Twojej zgody na jego raty, stąd go o to poprosi. Co nie wymaga, jest jednak poprosić o otwarcie. Dlatego stosowane taktyki podawanie wskazówek w celu ci dupe. Jedną z najczęściej stosowanych metod jest wywoływana, łączenie freeware. Zachować szczególną ostrożność podczas instalowania darmowych programów na komputerze. Zawsze zdecydować się na ustawienia niestandardowe, ponieważ pozwalają zobaczyć wszystkie dodatkowe aplikacje, które mają zamiar wprowadzić dane swojego komputera, a także usunąć ich zaznaczenie. Następnie nadal możesz zakończyć instalowanie programu, z którego pierwotnie chciał. Ale odtąd być bardziej ostrożny. Pobranie oprogramowania z wiarygodnych źródeł tylko. W przeciwnym razie kończy się narażania własnego komputera.

Paradiskus odinstalować wirus

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć wirusa Paradiskus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *