Jak usunąć wirusa PC Opticlean | Aktualizacja

PUP

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa PC Opticlean. To PC Opticlean wirusa usuwania Przewodnik działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

PC Opticlean obiecał do czyszczenia komputera z niepożądane, szkodliwe programy i w związku z tym, do zwiększenia jego wydajności. To brzmi świetnie, jeśli tylko to była prawda. Niestety program robi coś takiego. PC Opticlean jest klasyfikowane jako potencjalnie niechcianych programów, lub PUP, w skrócie. Jednak słowo “potencjalnie” jest zupełnie niepotrzebne. PUP jest rzeczywiście niechciane. To nie pomaga komputer lepiej. To nie poprawy wrażeń online. Albo nie usuwa pasożyty. W zasadzie robi nic dobrego do systemu. Wręcz przeciwnie rzeczywiście. To psuje.

PUP niszczy wcześniej normalny i przyjemne doświadczenie przeglądania i naraża się na malware i zagrożenie bezpieczeństwa. Nie ma nic potencjalnych w danej sytuacji. Jesteś ciągle w niebezpieczeństwie z powodu PC Opticlean. Najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić jest, Usuń program leżąc tak szybko, jak to możliwe. Raz Ci miejscu go w systemie, podjęcia natychmiastowych działań i pozbyć się go na miejscu. Więcej czasu, użytkownik przyznaje go na pokładzie, tym więcej czasu, ma to spowodować uszkodzenie. W końcu się uda. Zrób sobie przysługę i odinstalować go, zanim będzie za późno. Jeśli nie, swoje kłopoty pogorszy się bardzo szybko i potem może nie być w stanie radzić sobie z PUP. Działać już teraz. Opóźnienia prowadzić do żalu.

Jak już powiedzieliśmy, PC Opticlean nie optymalizuje niczego. To platforma reklamowa. Ma jednak żaden mechanizm weryfikacji, co oznacza, że każdy, kto chce zapłacić można go używać do promowania. Haker zawarte. I robią. Używają PUP do uzyskania dochodów pay-per-click i rozprzestrzeniają szkodliwe treści online. Oznacza to, że liczne reklamy, które są zmuszeni, aby zobaczyć są niewiarygodne. Nie możesz powiedzieć, które z nich są prawdziwe, a które z nich są uszkodzone. Wszystkie wyglądają tak samo, reklama, oferty specjalne i oferty i co skłoniło Cię do kliknięcia na nich. Nie popełnij tego. Jeśli klikniesz na zły link ad/, może pogorszyć twój już dość nieprzyjemna sytuacja.

Większość z tych reklam albo prowadzić do stron pełnych zakażeń lub ukrywają infekcje, sami. Tak czy inaczej, jedno kliknięcie jest potrzebny dla Ciebie zarazić się więcej szkodliwego oprogramowania. Nie klikaj. Unikaj wszystkiego, co widzisz na ekranie. Jeszcze unikanie to tylko rozwiązanie tymczasowe. W zasadzie jest równa, nie za pomocą komputera. Reklamy są niezliczone. Prędzej czy później będą klikać nawet, jeśli nie chcesz.

Reklamy pojawiają się czasami tuż pod kursorem myszy. I stają się coraz bardziej w miarę upływu czasu. Jedynym sposobem, aby pozbyć się z nich jest całkowicie usunąć PC Opticlean. To jest dokładnie to, co należy zrobić. Oszukują program ten musi iść. Po pozbyć go, wszystko wrócić do normy i można ponownie korzystać z Internetu w pokoju. Nie wahaj się. Użyć nasz przewodnik usuwania poniżej i czyszczenia komputera na dobre. Im szybciej, tym lepiej.

Jak zrobił PC Opticlean uda się wprowadzić system? Mamy wątpliwości, że pobrano go celowo, nawet jeśli szkodnika ma oficjalne pobranie. W wprowadź za plecami, prawdopodobnie w pakiecie do innego programu. Zachować szczególną ostrożność podczas instalowania aplikacji na komputerze, jak nie wiem co jeszcze może być dołączone do nich jako bardzo niechciane “bonus”. Wybrać ustawienia niestandardowe w Kreatorze instalacji, zamiast te podstawowe. Będziesz mógł sprawdzić cały pakiet programu przez program, a także odznaczyć wszystkie dodatki przed zakończeniem instalacji. W obszarze Ustawienia podstawowe te dodatkowo dołączone aplikacje instalowane automatycznie i wtedy masz do czynienia z nimi później. Jednak trochę więcej czasu i uwagi można zaoszczędzić kłopotów, że robi.

PC Opticlean odinstalować wirus

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć wirusa PC Opticlean z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *