Jak usunąć wirusa Power PC Care 2018 | Aktualizacja

PUP
Remove Power PC Care 2018

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Power PC Care 2018. Ten przewodnik usuwania Power PC Care 2018 działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

Power PC Care 2018 jest reklamowany jako bardzo przydatne narzędzie, które mogą pomóc, aby zoptymalizować wydajność komputera. W rzeczywistości to przyniesie Ci nie pozytywów. Ten PUP (potencjalnie niepożądany Program) to nic innego jak kłopoty. Gdy zostanie zainstalowany, będzie najechać każdej przeglądarki, którą masz na twoim komputerze. Następnie będzie postępować z generowania wszelkiego rodzaju reklamy – wyskakujące okienka, w tekście, banery, nawet miga wiadomości zawierające alerty. Celem jest stworzenie przychodów poprzez system pay-per-click.

Złośliwe oprogramowanie może łatwo wnikać Twojej prywatności i ukraść dane osobowe takie jak ale nie ogranicza się do historii przeglądarki, zapytań i zwyczajów w sieci web. Danych, jak to jest bardzo cenne, ponieważ może pomóc szkodników cyber, aby lepiej dostosować treść promowane. Tak ofiara jest bardziej prawdopodobne kliknąć na wyświetlane reklamy.

Remove Power PC Care 2018
The Power PC Care 2018 Virus

Power PC Care 2018 może być zainstalowany świadomie przez użytkowników, myślenia, ten program poprawi wydajność ich komputerów. Ale tego pasożyta mogą również sneak przez via spamowych, żądań fałszywe aktualizacji, pakietów oprogramowania, pliki torrent, jak również zainfekowane łącza i reklamy. Aby upewnić się, że żadne ukryte oprogramowanie dostaje dostęp do komputera bez wiedzy i zgody. Stanowczo zalecamy decydując się na Custom/ tryb zaawansowany w Kreatorze instalacji.

W ten sposób szybko zobaczysz, jeśli istnieją wszelkie Instalacje opcjonalne. Jeśli istnieją takie, jest wszystko, co musisz zrobić, po prostu odznacz je, a one przyznane nie ma dostępu do komputera. Polecamy również naszych użytkowników, aby nie ufać losowych wyskakujących okienek, które każą im do naśladowania wątpliwej Aktualizuj łącza. Zamiast polegać na oficjalnej i licencjonowanych źródeł tylko wtedy, gdy trzeba zaktualizować oprogramowanie.

Ten szczeniak można włączyć przeglądanie stron w piekielne doświadczenia. To będzie stale przerwać swoje prace w Internecie, więc może wyświetlić natrętne reklamy. Pasożyt nawet iść tak daleko, aby przerwać wideo starasz się oglądać online, pokazując reklamy zacienionych. Ale gorzej jest jeszcze przed nami. To tylko kwestia czasu zanim przeglądarka pobiera zbyt przytłoczony treści reklamy, w, i w pewnym momencie zacznie crash i zamrozić, aż przestanie działać całkowicie.

Należy naszych porad i usunąć tego niebezpiecznego pasożyta z komputera jak najszybciej wykryć jego obecność. Zyskasz nic przez utrzymanie go. W miarę upływu czasu, nie poprawi sytuacji. To może tylko pogorszyć. Dlatego jeśli chcesz powrócić do przeglądania bezpieczne i wolne od reklam i ochrony Twoich danych osobowych, więc cyberprzestępcy nie można dostać w swoje ręce na jej temat, trzeba działać szybko. Pomożemy Ci skutecznie radzić sobie z tej plagi. Wystarczy wykonać nasze szczegółowe instrukcje poniżej.

Odinstaluj Power PC Care 2018

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Power PC Care 2018 z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *