Jak usunąć wirusa QuickViewer | Aktualizacja

PUP
Remove QuickViewer

Jeśli ekran PC nagle dostaje zalane przez liczne wyskakujące reklamy, to jest pewne, że złośliwa aplikacja jest już obecny na komputerze wirtualnym. Taki program jest QuickViewer i podobnie do innych potencjalnie niechcianych programów (PUP), to typowa aplikacja reklam.

Pomimo faktu, że QuickViewer ma na celu zapewnić Ci zakupy oferty online, podczas gdy w tym samym czasie oszczędzając mnóstwo czasu, z pewnością należy nie ufać ten program i usunąć go z komputera jak najszybciej. W przeciwnym razie złośliwej aplikacji może spowodować różne problemy zabezpieczeń, częstych awarii systemu i znacząco obniżyć wydajność komputera. Dodatkowo, QuickViewer może niech innych niebezpiecznych zakażeń w systemie.

QuickViewer używa różnych metod do infiltracji komputera. Najczęściej PUP wchodzi w systemie w pakiecie z innymi freeware i zwodzi was do zatwierdzenia jego instalacji. Zazwyczaj dzieje się podczas procesu instalacji nowego oprogramowania na komputerze, ponieważ nie przeczytać warunki dostarczone przez Kreatora konfiguracji aplikacji. W takim przypadku możesz po prostu zgadza się wszystko i niech PUP do systemu nawet nie zdając. W związku z tym należy być bardzo ostrożnym za każdym razem, gdy podczas instalowania nowego oprogramowania na maszynie wirtualnej. W innym przypadku zabezpieczenia systemu będzie umieścić w niebezpieczeństwie.

Należy pamiętać, że nie należy ufać wszelkie reklamy dostarczone przez QuickViewer, a PUP nie bierze odpowiedzialności za zawartości wyświetlanej w przeglądarce internetowej. Tak jeśli klikniesz jedną z wyświetlanych reklam, może się przenieść do różnych stron internetowych, które zawierają uszkodzonych materiałów i Twój komputer może być łatwo zainfekowany złośliwym oprogramowaniem.

Remove QuickViewer
The QuickViewer Virus

Identycznie do innych niechcianych programów, jak najszybciej QuickViewer wchodzi do systemu, zaczyna się powodzi przeglądarki sieci web z tony reklam komercyjnych. Niestety oprócz tego, że reklamy te są całkowicie bezużyteczne dla Ciebie, są głównym powodem, dlaczego Twój komputer dostaje wolniej, przeżywa częstych awarii systemu i bezpieczeństwo osobiste jest poważnie zagrożona.

Również każde kliknięcie na reklamę przez QuickViewer, przynosi zysk dla stron trzecich, chowając się za złośliwy program i kontynuuje jego istnienia. Jedynym sposobem, aby zakończyć wszystkie bezużyteczne reklamy jest usunąć z komputera QuickViewer. W ten sposób usuwania tej aplikacji z systemu jest wysoce zalecane.

Jeśli sesji przeglądania zostały przekierowane do niezaufanych stron internetowych, zagrożone pliki, jest bardzo prawdopodobne, że niektóre infekcje komputera może udało się infiltracji sieci maszyny wirtualnej. W rezultacie zakażenia mogą być ukryte w systemie i mogą zezwolić na niektórych cyberprzestępców do uzyskania dostępu do komputera i wykraść poufne dane. W przypadku, gdy to się dzieje, jedynym sposobem, aby całkowicie usunąć wszelkie zagrożenia i wirusy z systemu i chronić dane osobowe przed kradzieżą, jest użycie programu automatycznych zabezpieczeń. Używając go, wszystkie ukryte infekcje może być położony i usunięte na raz.

Odinstaluj QuickViewer

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć QuickViewer z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *