Jak usunąć wirusa Reading Hub New Tab (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Reading Hub New Tab

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Reading Hub New Tab. Ten przewodnik usuwania Reading Hub New Tab działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Jeśli natkniesz się na Reading Hub New Tab, wiem, że jesteś w tarapatach. Nie jest to dobra aplikacja. Jest to zakażenie. Im szybciej można się go pozbyć, tym lepiej. Co kryje się za Reading Hub New Tab jest porywacza przeglądarki. Nie wierz nawet słowo, co mówi. Próbuje przekonać, że to daje dostęp do darmowych książek PDF. Skarżąca twierdzi również, że będziesz w stanie pobrać te książki lub przeczytaj je online. To brzmi świetnie, ale niestety, to nie prawda. Porywacz jest leżącego na twarzy make you trust go. Nie. Masz do czynienia z infekcją i należy podjąć natychmiastowe działania, aby go usunąć. Więcej czasu spędza na Twojej maszynie, gorzej dostaje swoje kłopoty. Zrób sobie przysługę i usunąć szkodnika, zanim udaje mu się spowodować poważne uszkodzenia.

Porywacz, raz, że kompletny bałagan Twojej aktywności online. Nic nie jest tym samym już. Za każdym razem iść w Internecie, możesz ponieść zakłócenia. Szkodnika ciągle przekierowuje do podejrzanych stron i bombarduje się z reklam. Cały ekran jest pokryty reklamy w różnych kształtach i formach i bez względu na to, co robisz, nie odchodź. Wręcz przeciwnie. Ogłoszenia, coraz bardziej każdego dnia. Jak również stają się bardziej agresywne i zaczną się pojawiać tuż pod kursorem myszki, pozostawiając nie ma innego wyboru, ale do kliknij. Jak najlepiej, aby uniknąć wszystko porywacz rzuca się na Ciebie. Nie jest bezpieczny. To nie jest wiarygodne. Jednym kliknięciem źle będzie wystarczające do pobrania nawet więcej zakażeń na twoim komputerze.

Remove Reading Hub New Tab
The Reading Hub New Tab Virus

Jeszcze unikając maszyny na zawsze nie jest opcja. Potrzebujesz stałego rozwiązania. To rozwiązanie to natychmiastowe usunięcie intruza. Im szybciej można się go pozbyć, tym lepiej. Gdy go nie ma, wszystko wrócić do normy i można ponownie korzystać z Internetu w pokoju. Nie wahaj się. Skorzystaj z naszego przewodnika usuwania szczegółowe poniżej i usunąć porywacza. Chroń swój komputer i swoją prywatność. Tak, Twoją prywatność.

Szkodnika zagraża również dane osobowe. Szpiegów na Ciebie, zbiera poufne dane i następnie wysyła go do oszustów za nim. Nie pozwól, że się zdarzyć. Hakerzy są najgorszym ludzie na ziemi, aby mieć dostęp do Twoich prywatnych danych. Wziąć sprawy w swoje ręce i usunąć porywacza, zanim będzie za późno. Spowodować uszkodzenie używa co sekundę na pokładzie. Niektóre z tych szkód może okazać się nieodwracalne.

Jak można zarazić z Reading Hub New Tab? Porywacze są podstępne. Ponieważ one potrzebuje Twojej zgody, aby wprowadzić, są one zobowiązane o to poprosi. Jeszcze nie pytają otwarcie bo pozostawia zbyt wiele miejsca dla odmowy. Tutaj przychodzą infiltracji technik, takich jak wiadomości e-mail spam, wiązkach freeware, uszkodzone linki, fałszywe aktualizacje, itp. Jeśli nie płacisz tyle uwagi, porywacz będzie mógł oszukać Cię i daje zielone światło.

Jeśli chcesz chronić komputer, należy mieć się na baczności. Internet jest pełen pasożyty, które są modląc się za swoje zaniedbania. Nie należy udzielać temu kontu. Nie ułatwiają zadania hakerów. Zawsze należy zwracać uwagę podczas surfowania w Internecie. Nie klikaj na każdy link, który widzisz. Do odwiedzenia stron zawodne. Chroń swój komputer, bo nikt nie będzie. Zapomnij o niedbałość i w pośpiechu. Zamiast tego wybierz czujności. Trzyma się od pasożytów.

Odinstaluj Reading Hub New Tab

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Reading Hub New Tab z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Reading Hub New Tab z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *