Jak usunąć wirusa SearchAwesome (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove SearchAwesome Virus

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa SearchAwesome. SearchAwesome wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

SearchAwesome narzędzie jest nic, ale niesamowite. Jest to zakażenie adware i chyba wiesz, że tego typu szkodników jest nie jest dobre dla Twojego systemu. Na szczęście dla Ciebie, ten adware jest wymienny. W rzeczywistości to jest uważany za stosunkowo łatwe do rozwiązania, jeśli możesz podjąć natychmiastowe środki, oczywiście. Jeśli nic zrobić i niech pasożyt swobodnego funkcjonowania, Twoja sytuacja pogorszy się w krótkim czasie. Nie popełnij tego.

Tak szybko, jak na miejscu SearchAwesome zagrożenie, znaleźć jego dokładną czai się spot i go usunąć. Nie trać czasu w debatach. Ten adware nigdy nie będzie korzystne dla Ciebie. Został on stworzony przez oszustów tylko w celu służenia im. Nie pozwól, by zrujnować twój pasienie się przeżycie podczas wykonywania go. Wziąć sprawy w swoje ręce i pozbyć się intruza pierwszy szansę dostać. Im szybciej to znika z systemu, tym lepiej.

Ten adware zmienia wcześniej normalnej aktywności w koszmar. Raz w, dołącza jego rozszerzenie brzydkie na wszystkich przeglądarkach i wstrzykuje im reklamy. Zaczniesz widząc wiele reklam na dzień. Za każdym razem iść w Internecie, cały ekran jest całkowicie pokryte z reklam w różnych kształtach i formach. Nawet strony, które były wolne od reklam teraz są ciężkie na banery, kupony, oferty, oferty, hiperłączy itd i itp

Remove SearchAwesome Virus
The SearchAwesome Virus

Dlaczego uważasz, że są bombardowani ogłoszeń? To nie dlatego, że adware chce Ci pomóc z zakupy online. Oczywiście nie. Szkodnika używa mechanizmu pay-per-click, aby pomóc hakerom, stać się bogatym. Dla każdej reklamy, którą klikasz oni dostaæ zap³acony. One nawet lepiej zarabiać na każdej stronie zacienionym, którą dostanie przekierowany do. Stają się ich sponsorem. Co jest jeszcze gorsze, jednak, jest fakt, że są stale narażone na złośliwego oprogramowania.

Nic nie wyświetla adware może być zaufany. Większość reklam, które widzisz są sponsorowane i dostarczają infekcje. Czy one przekierowanie do stron, które dostarczają infekcje. Zasadniczo jednym kliknięciem źle i pobrać więcej szkodników na zainfekowanym komputerze. Należy pamiętać, że Twój komputer jest już stara i cierpienie z powodu tego jednego adware. Jego prędkość jest powolny. Wywala go caly czas. Restartuje bez powodu. Przeglądarki są tak przytłoczony reklamy że nie wyświetlają poprawnie żadnych treści. To jest koszmar. Dodaj do, że ryzyko złośliwego oprogramowania są stale narażone na i masz żadnego powodu, nie po to, aby pozbyć się nieprzyjemnych adware jak najszybciej. To zrobić. Naszego przewodnika usuwania na końcu tego artykułu i czyszczenia komputera raz na zawsze. Zaufaj nam, swojej własnej przyszłości będą bardzo wdzięczni.

Jak zrobił SearchAwesome uda się wprowadzić dane swojego komputera bez Ciebie wiedząc? Ten adware nie jest pełnoprawnym wirus. Jest to złośliwy program i nie można go dostać bez Twojej zgody. Nie zgody, nie ma wstępu. Program jest zobowiązany do poszukiwania Twojej zgody, ale robi to w sneakiest możliwy sposób. Zamienia się w stary ale złoty środek infiltracji jak wiązkach freeware, uszkodzone linki, złośliwe reklamy firm, fałszywych aktualizacji systemu lub programu, wiadomości e-mail spam, niezweryfikowany torrenty, itp

z tych metod będzie działać, jeśli jesteś nieostrożny i nie zwracać uwagę na to, co mówisz “tak” do. Być bardziej czujni, jeśli chcesz, aby utrzymać komputer wolny od infekcji. Zawsze uważnie przeczytać drobnym drukiem i jeśli zauważysz coś niezwykłego, nie naciskaj przycisku “Akceptuję”. Mieć się na baczności. Jeśli nie dbasz o swój komputer, nikt nie będzie albo.

SearchAwesome odinstalować wirus

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć wirusa SearchAwesome z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *