Jak usunąć wirusa Speed Dial New Tab (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Przeglądarka porywacze somolotu są nieprzyjemnych pasożytów, które zamieni Twój Tkanina przeżycie kompletny piekło. Speed Dial New tab rozszerzenie jest przykładem takiego złośliwego oprogramowania. Wkrótce po inwazji będzie zmienić ustawienia przeglądarki i zacząć generować wiele reklam, które przejmie ekranu i przerywać żadnej pracy, co robisz online. Co jest gorsze, będzie monitorować każdy krok można podjąć w Internecie, a także kradzieży danych sieci web, takich jak historia przeglądania, i zapytań, aby lepiej dostosować promowane treści, dzięki czemu użytkownik jest bardziej prawdopodobne, kliknij na nim.

Celem końcowym przestępców jest do tworzenia dochodów poprzez system pay-per-click. I to nie wszystko. Porywacze są w stanie zastąpić wątpliwe witryny niestandardowej strony głównej i nową kartę strony. To samo odnosi się do preferowanej wyszukiwarki jak również. W takim przypadku niestandardowej strony jest zakładka szybkiego wybierania

przeglądarka porywacze somolotu są znane do rozprzestrzeniania się za pośrednictwem wiadomości e-mail będących spamem i załączniki, fałszywe aktualizacji żąda, zainfekowanych linki i reklamy, torrenty, freeware, itp. Musisz zrozumieć, że takie złośliwe oprogramowanie nie może włamać się do komputera sam. Porywacze rozwijają się na zaniedbania i naiwności. One może poskarżyć się na Ciebie podczas instalowania oprogramowania na komputerze. Często co się dzieje, jest, że użytkownik zdecyduje się na szybkiej instalacji i w ten sposób nieświadomie zainstalować shady dodatkowej zawartości, która może poważnie zaszkodzić komputera.

Aby upewnić się, coś takiego nie dzieje i aby móc wyświetlić pełną zawartość co jest zainstalowany, zalecamy wybranie niestandardowej lub tryb zaawansowany w Kreatorze instalacji. Ten sposób, jeśli ma żadnego dodatkowego oprogramowania, będzie można go od razu na miejscu i można kontynuować odznaczenie go, więc nie można uzyskać dostępu do komputera.

Przeglądarka porywacze somolotu są często niedoceniany przez użytkowników. Oczywiście to nie może wyglądać bardzo niebezpieczne, ale nie jest nieszkodliwe. W rzeczywistości to poważne naruszenie bezpieczeństwa w Internecie i prywatności. Ryzyka ujawniania poufnych informacji, takich jak między innymi hasła, adresy IP, konta bankowe, karta kredytowa liczby, identyfikator logowania, itp. Cenne dane, jak to jest bardzo atrakcyjne dla cyberprzestępców, a ich celem będzie uzyskanie go, aby go udostępnić innym osobom trzecim dla zysku.

Danych osobowych i finansowych nie jest jedyną rzeczą, że chodzi tu o. Trzymając ten pasożyt bez nadzoru, ryzykujesz to zgorszenie przeglądarce aż do jej całkowitego zniszczenia. Widzisz, już opóźnienie działania na szkodę tego porywacza, generuje więcej czasu, dajesz go do zwiększenia zawartości ad. Prędzej czy później Twoja przeglądarka będzie mógł nadążyć za liczne reklamy, które są generowane, jego sposób i rozpocznie się w crash i zamrozić na codzień. W pewnym momencie to przestanie odpowiadać zupełnie i nie będzie w stanie wykonać każdy rodzaj pracy w Internecie.

Jeśli chcesz powrócić do przeglądania bezpieczne i wolne od reklam, radzimy szybko przenieść, a następnie usunąć ten przykry porywacza przeglądarki, zanim będzie mógł powodować poważne szkody, których nie można cofnąć.

Odinstaluj Speed Dial New Tab

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Speed Dial New Tab z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *