Jak usunąć wirusa Update Checker (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove Update Checker

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa Update Checker. Update Checker wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Update Checker program jest oszustem. To nie zapewnia żadnego z jego obietnic. To nie sprawdzaj aktualizacje. To po prostu bałagany z działań online w zły sposób. Update Checker jest klasyfikowane jako szkodnik adware. Aby przetrwać, musi generować reklamy. I Wierzcie nam. Ale nie wyobrażam sobie reklamę lub dwa. Aha nie ma. Zakażenie samym tonie w morzu paskudne reklamy na codzień.

Za każdym razem iść w Internecie, dostać bombardowani reklamami w różnych kształtach i formach. Nawet strony, które były wolne od reklam nie są całkowicie pokryte z banery, kupony, hiperłącza, w tekstach, przesuwane panele, ofert, najlepsze oferty, itp. Jeden ruch w Internecie nie można zrobić bez przerywania adware. I wszystko to pogarsza się z czasem. Irytujące reklamy rosną w liczbach z każdego dnia. Nie pogodzić się z tym wszystkim i jak najszybciej usunąć adware. Nigdy nie będzie korzystne dla Ciebie w jakikolwiek sposób. Pozbyć się go natychmiast.

Remove Update Checker
The Update Checker Virus

Jak już powiedzieliśmy, Update Checker bombarduje się z reklam. Ale czy wiesz dlaczego? To nie dlatego, że chce zwiększyć swoje doświadczenie zakupy online, to na pewno. Nie, celem adware jest do generowania dochodów pay-per-click dla jego właścicieli. Za każdym razem po kliknięciu na reklamę, zarabiać tych oszustów. Nawet lepiej płacą za każdym razem, gdy użytkownik przekierowany na sponsorowane strony sieci Web. Zasadniczo się ich sponsora po prostu trzymając nieprzyjemnych adware na pokładzie. Nie wspominając, że całkowicie ruiny Ciebie pasienie się przez przerwanie Ci każdy ruch w Internecie. Nie można uzyskać żadnych prac. Podczas próby załadowania strony, dostanie przekierowany do niebezpieczny. Możesz spróbować sprawdzić pocztę, liczne reklamy są wyświetlane na ekranie i blokować zawartość strony. Podczas próby oglądać wideo online, zostaje wstrzymany do przerwy na reklamy, co 10 sekund. To jest koszmar.

Adware ruiny Twojej aktywności online. To je zamienia się w koszmar i pojawi się tak denerwować i uruchomieniu, unikając za pomocą własnej maszyny. Jednak unikanie to nie rozwiązanie. Ale ani nie jest oddanie się intruza i jego niekończącej się szemraną. To jedyne rozwiązanie, które pracuje dla Ciebie tak szybko, jak to możliwe jest usuwanie z Update Checker. Gdy pozbędziemy się tego szkodnika, wszystko wrócić do normy i można ponownie korzystać z Internetu w pokoju. Również poprawi wydajność komputera i nie będzie doświadczenie awarii systemu i restartów na codzień. Nie wahaj się. Dowiedz się, gdzie ukrywa się zwodnicze szkodników i pozbyć się go natychmiast. Jeśli chcesz to zrobić ręcznie, Skorzystaj z naszego przewodnika usuwania na końcu tego artykułu. Zrób to teraz! Im szybciej to już nie ma, tym lepiej.

Jak można zarazić z Update Checker? Prawda jest taka, że pozwolisz wejść komputer adware. Byłeś tym, aby dać zielone światło. Jak szkodnika nie dostać go bez zgody, to pytanie o to i tak powiedział Pan, jest roztargniony i beztroski, nie wiedząc, co się zgadzasz się. Jednym z najbardziej popularnych taktyki adware wykorzystuje się fałszywych aktualizacji systemu lub programu. Może myślisz, że aktualizacji programu Adobe Reader, w rzeczywistości, instalujesz adware. To się stało, ponieważ były zaniedbania i nie czytać Regulamin przed ich zaakceptowaniem. Nigdy nie zrobić dwa razy tę pomyłkę. Zawsze dokładnie wszystko sprawdzić przed dając zgodę. Infekcje modlić się za swoje zaniedbania. Nie ułatwia im zadanie podając go.

Update Checker odinstalować wirus

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nie można usunąć Update Checker wirus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *