Jak usunąć wirusa VideoBuzzer | Aktualizacja

PUP
Remove VideoBuzzer Virus

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa VideoBuzzer. To VideoBuzzer wirusa usuwania Przewodnik działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

Jak adware typowe zastosowanie, VideoBuzzer, niepostrzeżenie wkrada komputerze i rozpoczyna pokazując Ci wyskakujące reklamy naklejona etykietka “Przyniósł ci przez VideoBuzzer” za każdym razem, gdy użytkownik próbuje uzyskać dostęp w przeglądarce internetowej. Niestety to nie będzie tylko przeszkadzać aktywność przeglądania, ale również może stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa systemu, które od razu klasyfikuje VideoBuzzer jako potencjalnie niechcianych programów.

Oprócz reklamy pozdrowienie oznaczone “Przyniósł ci przez VideoBuzzer”, przy każdym otwarciu przeglądarki tony innych reklam komercyjnych powodzi monitora. Nieuchronnie doprowadzi to do innych nieprzyjemnych kwestii, takich jak częstych awarii systemu i mniejszą wydajność komputera.

Jednak pomimo raczej niepokojące, wyżej wymienionych problemów nie można porównać do faktu, że VideoBuzzer jest w stanie zagrożenia bezpieczeństwa. Oznacza to, że najlepszą rzeczą jaką można zrobić to usunąć adware aplikacji z maszyny wirtualnej, tak szybko, jak można zauważyć, jego obecność na nim.

VideoBuzzer używa różnego rodzaju metody infiltracji komputera. Program można nakłonić do zatwierdzenia jego instalacji bez Ciebie nawet wiedząc o tym, dopóki nie wiele reklam rozpoczyna, pokazując znikąd. Najczęściej, VideoBuzzer wchodzi komputerze w pakiecie z innymi freeware, ponieważ zapewnia możliwie najprostszy punkt dostępu. W tym przypadku to faktycznie wina użytkowników, ponieważ nie są wystarczająco uważny podczas instalowania nowego oprogramowania na swoich komputerach. Zamiast czytać wszystkie warunki i postanowienia przez Kreatora instalacji programu, one po prostu zgadza się wszystko w pośpiechu i niech adware, wprowadź ich systemów.

Remove VideoBuzzer Virus
The VideoBuzzer Virus

Inne metody stosowane przez VideoBuzzer do zainfekowania komputera obejmują korzystanie z załączników e-mail spam, uszkodzone linki i uszkodzonych stron internetowych. Również aplikacja adware mogą stanowić jako fałszywe aktualizacji systemu lub programu aby zainstalować go na komputerze. Jednak co należy wiedzieć na pewno, jest to freeware jest często wiązany z różnego rodzaju złośliwe oprogramowanie, które może spowodować poważne problemy związane z zabezpieczeniami.

VideoBuzzer został promowany jako przydatny program, który pomoże Ci zwiększyć swoje doświadczenie oglądania wideo na platformach takich jak YouTube. Jednak należy z pewnością nie ufać to. Zamiast pomagać Ci, VideoBuzzer powoduje różnego rodzaju problemy zabezpieczeń, które powinny zajmować. Na przykład z powodu wielu reklam popping, za każdym razem podczas próby przeglądania sieci web, wydajność komputera spowalnia znacznie i system zaczyna występują częste awarie. Również mając na uwadze, że VideoBuzzer może ukraść Twoje dane osobiste i finansowe i akcji to z nieznanych stron trzecich, powinny przekonać do usunięcia aplikacji z systemu tak szybko, jak to możliwe.

Na szczęście VideoBuzzer usunięcie nie jest trudno procesem. Program można usunąć ręcznie lub automatycznie. Ręcznego, które instrukcje znajdują się poniżej tego artykułu. Jednak nawet jeśli po zakończeniu procesu ręcznego, trzeba jeszcze uruchomić pełne skanowanie komputera, aby zidentyfikować wszelkie resztki rejestru lub plików tymczasowych. Można to zrobić po zainstalowaniu narzędzia renomowanych ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, który spowoduje usunięcie wszystkich istniejących zagrożeń na raz i będzie chronić swój system przed szkodliwym oprogramowaniem.

VideoBuzzer odinstalować wirus

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć wirusa VideoBuzzer z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *