Jak usunąć wirusa Weather Inspect (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove Weather Inspect

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Weather Inspect. Ten przewodnik usuwania Weather Inspect działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Weather Inspect to aplikacja, która zapewnia i prognozami meteorologicznymi. Narzędzie posiada zestaw funkcji. To sprawia, że prognozy opadów i zachmurzenia, oblicza procent wilgoć, wiatr prędkości i kierunku w różnych jednostkach. Weather Inspect używa dynamicznej lokalizacji, aby pobrać najnowsze warunki pogodowe dla bieżącego obszaru. Z intuicyjnym interfejsem użytkownika narzędzie może wydawać się wygodny i niezawodny asystent, ale raporty stanu inaczej. Weather Inspect ma przykuły cyber security ekspertów, a nie w dobry sposób. Program został sklasyfikowany jako adware z powodu nieautoryzowanego przetwarza on biegnie równolegle z jego regularne zadania.

Jeśli nie pamiętacie, instalacja Weather Inspect do komputera, nie zdziw. Wiele osób odkryć ten program bez konieczności logiczne wyjaśnienie, skąd się tam wzięła. Zdarzenie nie jest tak tajemnicza, jak może się wydawać. Oficjalna Strona aplikacji, weatherinspect.com, ujawnia, że jest coś poza miejscem. Znajduje się przycisk pomarańczowy do pobrania na stronie głównej, ale nie obsługuje łącze. Adware rozprzestrzenia się w rzeczywistości za pomocą metod alternatywnych. Najczęściej stosowaną techniką dystrybucji jest łączenie. Pirackie programy, freeware i shareware służyć jak pobrać klientów ukradkiem narzędzia. Nielicencjonowanego oprogramowania zaoferuje adware jako bonus. Można zaakceptować lub usunąć jego zaznaczenie. Upewnij się, że przeczytać regulamin, tak, że można znaleźć opcję.

Remove Weather Inspect
The Weather Inspect Virus

Inne metody dystrybucji Weather Inspect to wiadomości spamowych i przy instalacji. Korespondencyjny Technika polega na hoście fizycznej. Załączone dokumenty, zdjęcia, archiwa, folderów i innych przewoźników są wykorzystywane do przenoszenia adware. Nadawca przedstawi plik jako powiadomienie z renomowanej firmy lub organizacji, takie jak national post, Wydział Komendy Miejskiej Policji, bank, instytucja, oddział rządu, sieci społecznościowej lub sklep internetowy. Należy pamiętać, że dostęp do pliku hosta wystarczy, aby monit przesyłania adware. Aby sprawdzić, czy dana wiadomość jest wiarygodna, dowód adres e-mail nadawcy. Przy instalacji nie wymagają mediatora. Wszystko co potrzebne jest do wprowadź stronę internetową lub po kliknięciu na link. Aby zachować bezpieczeństwo, zrobić swoje badania na podejrzane domen.

Weather Inspect sprawia, że dochody dla deweloperów poprzez wspieranie treści osób trzecich. Tajne program wyświetla reklamy zawierające oferty handlowe z okazjami. Zostaną one doprowadzone w szeroki wachlarz formatów, w tym banery, gratisy, linki w tekście, kupon pola, porównanie, śródmiąższowe, pływające, przejściowe, kontekstowe i reklam wbudowanych. Aby treści sponsorowanych wzrok, tak że więcej użytkowników byłoby zainteresowanych, adware wykorzystuje efekty specjalne. Zdobi go windows ad z kolorowe wzory, kursywę czcionki i animacje flash. Ci będą skierowane z ekskluzywnych ofert dla różnych towarów konsumpcyjnych. Niektóre z nich można nabyć Twoje zainteresowanie. Należy pamiętać, że wiarygodność proponowanej oferty nie jest gwarantowana. 2Steps-Soft LLC, firmy za pomocą narzędzia ma wykluczona odpowiedzialność za treści stron trzecich. Wszelkie problemy dotyczące zabezpieczeń, które mogą mieć będzie Twój ciężar sam.

Weather Inspect stwarza zagrożenia bezpieczeństwa z własnej aktywności aby rozpocząć z. Adware jest ustawiona na śledzić sesje online ludzi i zebrać informacje z przeglądarki sieci web. Będzie to rekord, historia, pliki cookie, naciśnięcia klawiszy, IP adres, położenie geograficzne, dane demograficzne, pobytu, e-mail, numer telefonu, faks, nazwy użytkownika, hasła i finansowe poświadczenia. Zebrane dane wejściowe będą zapakowane w katalogi i sprzedawane na rynkach darknet. Należy zauważyć, że właścicieli adware nie prosić o pozwolenie użytkownikom monitorować ich aktywności w Internecie i gromadzenia informacji o nich. Dane poufne można wpaść w ręce cyberprzestępców.

Odinstaluj Weather Inspect

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Weather Inspect z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *