Jak usunąć wirusa Whileyouhavetheprize.stream (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Whileyouhavetheprize.stream

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Whileyouhavetheprize.stream. Ten przewodnik usuwania Whileyouhavetheprize.stream działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Jeśli widzisz na stronie Whileyouhavetheprize.stream i “użytkownika gratulacje! Możesz zostały wybrane dziś otrzymać Darmowy iPhone, X, PlayStation 4 i Samsung Galaxy S6! Kliknij ok, aby odebrać Nagrodę przed będziemy gratisów nikomu!”pop-up, nie denerwować. Nie, ty nie wygrał niczego. Whileyouhavetheprize.stream umiejscowienie jest pewien łotr. Tylko wydaje się tak, ponieważ urządzenie jest już infekcji. Kryje porywacza przeglądarki paskudny i to jest ten, który powoduje, że stronę shady i wprowadzające w błąd reklamy.

Oszuści korzystać z witryny na swoje ofiary do ujawnienia informacji osobistych. Jest to przynęta. Nie gryzą! Po naciśnięciu OK i “nagrodę”, zostanie poproszony o wypełnienie formularza. Nie rób tego, nie wiem co. Nie pisz swoje nazwisko, adres, wiek i co najważniejsze, nie ujawni żadnych finansowych poświadczenia. Hakerzy są po swoje pieniądze. W ten czy inny sposób, będą one znaleźć sposób, aby ją. Z szantażu lub kradzieży zrobią to. Tak nie ułatwia im zadanie przez rozdawanie prywatnych informacji. Zamknij stronę Whileyouhavetheprize.stream jak najszybciej i zacząć szukać prawdziwy problem, aka porywacza.

Jak już powiedzieliśmy, masz porywacza w systemie, co oznacza, że Whileyouhavetheprize.stream skanowanie nie będzie tylko jeden. Wręcz przeciwnie. Im dłużej pozostaje porywacza, gorzej będzie Twoją sytuację. Twój pasienie się przeżycie zamienia się w koszmar. Nie są w stanie surfować po Internecie już normalnie. Za każdym razem kiedy go online, otrzymasz przerwany. Oszustw, jak jeden wyżej albo zobaczyć, jak dostanie przekierowany do sprytny witryn lub dostać bombardowani reklamy lub oba. Jest to porywacz robi. To będzie nie zostawiają cię w spokoju i rzeczy będzie utrzymywać na pogarsza w miarę upływu czasu.

Remove Whileyouhavetheprize.stream
The Whileyouhavetheprize.stream Virus

Szkodnik ma pełną kontrolę nad wcześniej niezawodne przeglądarki i Twoja opinia jest już istotne. Widzisz, co chce porywacza, można zobaczyć. Ruiny Twojej aktywności online i sprawia, że można uniknąć przy użyciu komputera. Nie tylko, że choć. Infekcja powoduje również maszyny gorsze od spodziewanych. Można zauważyć, że komputer pozostaje w tyle, ulega awarii i zawiesza się częściej. Niektóre programy mogą nie działać załadować. Nawet Twój Internet połączenie może być niestabilne nagle. Ale nic nie przebije zagrożenie prywatności, które są narażone na.

Paskudny szkodników szpiegów na Ciebie i próbuje tylko do kradzieży poufnych informacji, a następnie przekazać go do cyberprzestępcy za nim. Nie pozwól, tak się stało. Usuń porywacza ASAP. Nie zapomnij, masz do czynienia z hakerami i istnieje nie wynik, który będzie zadowolony z. Z wyjątkiem, gdy porywacza już nie ma. Tak Usuń. Dowiedz się, gdzie ukrywa się i usunąć go na miejscu. Aby to zrobić ręcznie, śledzić nasz przewodnik usuwania na końcu tego artykułu. Nie zwlekaj. Szkodnik wykorzystuje każdą sekundę spowodować uszkodzenia. Się go pozbyć jak najszybciej.

Jak wprowadzony porywacz? Oczywiście to nie pojawił się znikąd. Szkodnika oszukane wchodząc do. Tak, nie można go dostać bez Twojej zgody i dlatego okazuje się do sztuczki jak uszkodzone strony, freeware, spam poczta elektroniczna, fałszywe aktualizacje, niezweryfikowany torrenty, złośliwe reklamy firm, itp. Jeśli jesteś roztargniony, każda z tych metod będzie zrobić. Jeśli zwrócić uwagę, jednak żadna z nich nie uda. Miej to na uwadze następnym razem, kiedy go online.

Należy zachować ostrożność, kliknij na i co zgadza się. Z dala od shady witryn i pobierania aplikacji z wiarygodnych źródeł tylko. Zawsze zrobić swoje due diligence. Zawsze to łatwiej zapobiec pasożyta z wejściem, który sobie z tym poradzić, gdy już jest cala

Odinstaluj Whileyouhavetheprize.stream

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Whileyouhavetheprize.stream z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *