Jak usunąć wirusa Whiteclick | Aktualizacja

Trojans

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa Whiteclick. To Whiteclick wirusa usuwania Przewodnik działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

Konie trojańskie są uważane za najbardziej niebezpieczne typu wirusy tam. I nie bez powodu. Te złośliwe pasożyty są niezwykle ukradkiem i wszechstronny. Trojany, takich jak Whiteclick można spowodować wszelkiego rodzaju poważne szkody do komputera. Whiteclick może być używany jako narzędzie, które daje inne wirusy dostęp do zainfekowanego komputera. Tak, można rozumieć, że poprawnie. Konie trojańskie mogą uruchomić pasożytów takich jak robaki, przeglądarka porywacze somolotu, adware, spyware czy nawet szkodnika, aby siać spustoszenie na twoim komputerze.

Co więcej trojany są znane do modyfikowania wszelkiego rodzaju ustawienia systemu, a także zainstalować różnych szkodliwych programów i aplikacji bez wiedzy i zgody. I to nie wszystko. Inną możliwość Tojan Whiteclick jest do wykorzystywania wszelkich zasobów, może dostać swoje ręce na. Można użyć procesora i karty graficznej mocy tak, aby włączyć komputer w maszynę cryptomining. Wszystkie wymienione umiejętności to tylko przedsmak tego, co ten wirus jest w stanie zrobić.

To jest bardzo ważne, aby wspomnieć, że konie trojańskie nie infiltracji systemu komputerowego bez zaproszenia. Oznacza to, że jedynym sposobem ich zainfekować komputer to dla Ciebie dać im dostęp do siebie. Ale kto w zmysłach by otworzyć drzwi do takiego złośliwego oprogramowania? Nikt. Chodzi o to, użytkownicy dać wstęp do tego wirusa, nawet nie zdając. Daj nam wyjaśnić. Najczęściej oznacza Trojan dystrybucja jest darmowe oprogramowanie, żądań fałszywe aktualizacji i nawet wiadomości spamowych i wątpliwych linki lub reklamy.

Jeśli chcesz uniknąć potencjalnych infekcji Trojan Whiteclick, istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić. Zdecydowanie zaleca się, decydując się na typ niestandardowe lub Zaawansowane instalacji, gdy pobieranie oprogramowania z Internetu. Ponieważ takie zestawy oprogramowania często nie poprawnie ujawnić całą jego zawartość, użytkownicy nie mają możliwości wiedząc, jeśli są one rzeczywiście pobierania złośliwego oprogramowania wraz z innych programów i aplikacji.

Trojany jest najbardziej przerażających typ wirusa. Go ukraść Twoje dane osobowe z łatwością, a także monitorowania Twojej aktywności w sieci web. Również można szpiegować na Ciebie, zarówno fizycznie, jak i praktycznie. Istnieje sposób, dla hakerów do sterowania kamery i mikrofonu, tak aby zobaczyć i usłyszeć wszystko, co robisz. Tak, jakby już wspomniano umiejętności nie są wystarczające, koń trojański, takich jak Whiteclick można również wykonać wszelkiego rodzaju szkodliwych działań, które mogą prowadzić do niebieskiego ekranu śmierci.

Ten rzecz rezygnować wirusy Trojan jest, że im dłużej są one pozostawione bez nadzoru, więcej szkód, jakie powodują. Więc jeśli jesteś ofiarą takich złośliwych pasożyta, trzeba działać szybko i usunąć ten wirus tak szybko, jak to tylko możliwe, zanim stanie się najgorsze i Twój komputer jest uszkodzony niemożliwym do naprawy. Nie chcesz, aby ktoś się skorzystać z prywatnych informacji, prawo? Chroń swoje dane i odzyskać kontrolę nad komputerem! Pomożemy Ci pozbyć się tego Whiteclick koń trojański. Wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie nasze szczegółowe instrukcje poniżej.

Whiteclick odinstalować wirus

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć wirusa Whiteclick z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *