Jak usunąć wirusa “Windows Security: Microsoft Edge” | Aktualizacja

PUP

Jeśli potknie się na komunikacie “Windows Security: Microsoft Edge”, nie martw się. Ten alert jest fałszywe. Jego celem jest przestraszyć was, w celu skłonienie użytkownika do podejmowania działań. Nie rób niczego wiadomość nakłania, byście zrobić bo to jest dokładnie to, czego chce. Fałszywa wiadomość jest to znak, że paskudny PUP (potencjalnie niechcianego oprogramowania) znajduje się na komputerze. PUP może być cokolwiek – pozornie niezawodna aplikacja lub rozszerzenie przeglądarki, ale z intencjami.

Takiego pasożyta jest odpowiedzialny za ten komunikat alert, jak również inne rzeczy jak Twoje zalane z ekranu reklamy za każdym razem po otwarciu przeglądarki. To będzie zarabiać na każde kliknięcie, wprowadzone na promowane treści. Bu ten rzecz jest, takie reklamy często prowadzą do zawodne i nawet zainfekowane źródła, które starają się uszkodzić komputer i ukraść cenne informacje. W celu kierowania z kłopotów, które pochodzą z tego złośliwego oprogramowania, musisz usunąć go z komputera jak najszybciej!

Jak już powiedzieliśmy, “Windows Security: Microsoft Edge” alert jest ze względu na istnienie w PUP na twoim komputerze. Ale jak to kończy się tam? Go zainstalowano. Takie pasożyty użyć podstępu aby poskarżyć na komputerze ich niczego nie podejrzewających ofiar. Prawdopodobnie otwarte zakażonych spamu e-mail lub zainstalowany pakiet oprogramowania w ramach trybu szybkiego w Kreatorze instalacji. Innych środków rozpowszechniania zawierać uszkodzone torrenty, wątpliwych linki i reklamy, jak również fałszywe aktualizacje.

Podczas próby zainstalowania oprogramowania na komputerze, upewnij się wybrać niestandardowe lub Zaawansowane instalacji typu. Ten sposób, jeśli ma żadnych ukrytych złośliwe oprogramowanie, będziesz mógł uniemożliwić uzyskanie dostępu do komputera. Pasożytów często ukrycia się jako dodatkowe oprogramowanie, które nie będą widoczne, jeśli zdecydujesz się iść z Szybka instalacja.

To jest bardzo ważne, aby działać szybko, gdy zobaczysz “Windows Security: Microsoft Edge”. Nie wpaść w pułapkę hakerów. Nie skontaktować się z pomocy technicznej zespołu, który jest wymieniony w komunikacie. Nie należy instalować żadnego oprogramowania, który jest tam także. Jest to strategia smart, że oszuści użytku, aby dostać w swoje ręce na informacje osobiste i finansowe. Jeśli to zrobisz, jak mówią, pozwoli je do kradzieży poufnych informacji, takich jak, ale nie ograniczone do kont bankowych, numery kart kredytowych, haseł, adresów IP, identyfikator logowania, itp

tylko w ten sposób można zatrzymać pasożyta z kolejnych w jego misji jest uzyskanie pozbyć się go tak szybko, jak to możliwe! PUP zlokalizować i usunąć go z komputera! Jeśli masz pewności, jak to zrobić, możesz śledzić nasze szczegółowe instrukcje poniżej.

Odinstaluj Windows Security: Microsoft Edge

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Windows Security: Microsoft Edge z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *