Jak usunąć wirusa Winreg64.exe | Aktualizacja

Trojans

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Winreg64.exe. Ten przewodnik usuwania Winreg64.exe działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

Winreg64.exe jest n-ty członkiem rodziny konia trojańskiego. Jednak to nie, jak każdego trojana. Jest to moneta górnika. To, oczywiście, nie znaczy, że górnictwo monety jest wszystko, co robi. Aha nie ma. Funkcja ta nie zapobiega szkodnika robi, co zwykle robi, a mianowicie szpiegostwo na Ciebie non stop i uszkodzenia urządzenia. Wirus powoduje mnóstwo uszkodzeń. Na początek to Twój PC ustawienia alertów i reedits rejestr systemu za plecami.

W rezultacie urządzenie nie działa normalnie. Niektóre programy nie można załadować lub trwać wiecznie, aby załadować. Kiedy w końcu to nie działają płynnie. Występują wszystkie rodzaje błędów. Również spowalnia szybkość komputera do indeksowania. To pozostaje cały czas i zmagania do najłatwiejszych zadań. Twój pasienie się przeżycie również cierpi, ponieważ są stale przekierowany do zacienionych stron i bombardowani reklamami.

Jednak niech wyjaśnić więcej o procesie wyszukiwanie monet. Innymi słowy Winreg64.exe siły urządzenia przeprowadzać ewidencjonowanie aktywności usługi dla platformy monet. W zamian dostaje nagradzani monety. Już to robi, że im więcej monet, to otrzymuje. Jeszcze monety te nie pozostają w komputerze na długo. Aha nie ma. One wysyłane bezpośrednio do cyberprzestępców cyfrowy portfel. Oczywiście jesteś nie jeden, który dostaje zysk. Płacisz tylko cena. I Uwierz nam, to jest drogie.

Proces wyszukiwania monety tylko jest opłacalna, jeśli nie używasz własnej maszyny. To wymaga dużo regresu i energii elektrycznej. Dlatego komputer nie można się do niczego. Jest zajęty, pomagając na oszustów. Również Trojan wykorzystuje Twój komputer w bardzo wysokich temperaturach non-stop. To znacznie skraca życie Twojego sprzętu. Nie wspominając, że urządzenie przegrzewa się dużo, a jeśli nie mają efektywny system chłodzenia, nie będzie mógł trzymać na znacznie dłużej. Ale to nie wszystko.

To ciepło Twojego produkuje maszyny było energii elektrycznej. Czy wiesz, co to oznacza? Pod koniec miesiąca, kiedy Twoje rachunki przyjechać, nie zdziw się jeśli możesz płacić dwa razy lub trice więcej niż przed. Tak, Twój energii elektrycznej może podwójne lub nawet potrójne. Właśnie dlatego hakerzy nie korzystania z własnego komputera. To jest zbyt drogie. Oni robią pieniądze na swój koszt. Pytanie jest, idziesz siedzieć bezczynnie i niech zrujnować twój komputer lub zamierzasz je zatrzymać. Proponujemy Ci do tego ostatniego. Im szybciej usunąć trojany Winreg64.exe z systemu, tym lepiej. Nie zapomnij, że również szpiegów na Ciebie i zbiera dane poufne. Pozbądź się go zanim będzie za późno.

Jak można zarazić z Trojan? Zwykle trojany podróży www dołączony do wiadomości e-mail zawierających spam. Jednak ta taktyka jest stary, ale złoto. To wciąż działa, ponieważ użytkownicy nadal wydają się otworzyć e-maile od obcych bez dwa razy o tym myśleć. Ile razy użytkownik został poinformowany nie otworzyć takie wiadomości? I oczywiście nadal zrobić. To jest Twój błąd. W zasadzie zainfekować swój własny maszyny ze względu na pośpiech i nieostrożność.

Wiecie co, te są co haker najbardziej potrzebna, bo jeśli płacisz więcej uwagi, byłby być w stanie rozpoznać intruza w czasie i uniemożliwić wprowadzanie. Następnym razem, gdy otrzymasz wiadomość od kogoś, kogo nie znasz, należy postępować ostrożnie. Może to dostarczyć zakażenie. Najpierw sprawdź nadawcę, przez wprowadzenie jej adresu e-mail do Twojej wyszukiwarki. Jeśli coś wygląda podejrzanie, natychmiast usunąć wiadomości e-mail.

Odinstaluj Winreg64.exe

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Winreg64.exe z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *