Jak usunąć wirusa Yubby (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc w usunięciu wirusa Yubby. Yubby wirusa usuwania Przewodnik działa to dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Yubby jest określane przez malware naukowcy jako wstrętny pasożyt z rodziny Adware. Jego głównym celem jest, aby włączyć przeglądarkę do wyświetlania reklam narzędzia. Tak, przeglądarek. Lm liczba mnoga. Jeśli masz więcej niż jeden na twoim komputerze, możesz być pewny, że pasożyt nie przejdzie je. Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Edge firmy Microsoft, program Internet Explorer, Safari – przeglądarka nie jest odporny na jego złośliwy misji. W chwili, gdy szkodników cyber uzyskuje dostęp, zacznie generować ogromne ilości reklamy zmierzający do użytkownika kliknij na jak najwięcej z nich, jak to możliwe.

Aby odnieść sukces w tym zadaniu, to uzyskanie jakichkolwiek danych sieci web, które można uzyskać jego ręce na, takich jak przeglądanie historii i Szukaj wyników, tak aby lepiej dostosować treści reklamy, dzięki czemu użytkownik jest bardziej prawdopodobne kliknąć przycisk na nich. Adware istnieje głównie do tworzenia dochodów poprzez system pay-per-click. Dlatego go tak wiele trudu, by upewnić się, że reklamy będą atrakcyjne dla użytkownika. Ten rzecz jest, nigdy nie wiadomo na pewno, jeśli treści sponsorowanych przekieruje Cię do legalnych źródeł. Za shady reklam i wyskakujących okienek może czaić się niebezpieczne lub nawet zakażonych osób trzecich stron internetowych, które dążą do uszkodzenia komputera.

Najczęściej adware dostaje rozprzestrzeniają się za pośrednictwem pakietów oprogramowania e-maili i załączników, zainfekowane łącza i reklamy, fałszywe aktualizacji żądania, spam, torrenty itp. Kiedy widzisz losowe pop-up, który wzywa aby przestrzegać shady aktualizacja link, nie należy się zbyt szybko, kliknij na nim. To jest, nie jak należy postępować Jeśli musisz zaktualizować program na komputerze. Mocno zalecamy, że ufasz źródła oficjalne i licencjonowanych tylko wtedy, gdy trzeba uzyskać aktualizacje oprogramowania.

nie ufaj ślepo wątpliwe szuka pop-up na ekranie. Wielu użytkowników wpaść w taką pułapkę szkodliwych i zdobyć tylko problemy potem. Również gdy masz do czynienia z oprogramowania pliki do pobrania z Internetu, upewnij się, że stosujesz typ niestandardowe lub Zaawansowane instalacji. Ten sposób, jeśli ma żadnych ukrytych cyberzagrożenia, będzie można je zauważać. Częściej niż nie te instalacje opcjonalne, które znajdą Państwo są rzeczywiście malware w przebraniu.

Adware opiera się na naiwności i zaniedbania. Gdy jesteś w trybie online, zawsze Postępuj ostrożnie, po kliknięciu na przycisku ‘Zgadzam się’. Również, upewnij się, że dokładnie przeczytać warunki i warunki. Nigdy nie wiadomo, co ukryte klauzul, może być, że można dostać się w kłopoty. Jeśli przechowujesz ten złośliwy pasożyt na naszym komputerze zbyt długo, istnieje ryzyko wprowadzenie online zabezpieczeń i prywatności w niebezpieczeństwie.

Cenne informacje, takie jak hasła, numery kart kredytowych, poświadczenia konta bankowego i adresów IP można łatwo wpaść w ręce cyberprzestępców, którzy na pewno będą udostępniać takie dane z innych stron trzecich, dla zysku. Co więcej generowane reklamy nie może wyglądać bardzo niebezpieczne, ale w dużej ilości, może przynieść Twojej przeglądarki w. Prędzej czy później przeglądarki nie będą wyświetlane wszystkie reklamy, które są generowane na drodze. W pewnym momencie zacznie się zawiesza i zamrażanie często, aż przestanie działać całkowicie. Dlatego trzeba szybko działać i postępować z natychmiastowe usuwanie ten przykry adware Yubby.

Yubby odinstalować wirus

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Yubby wirus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *