Jak usunąć Wrotector.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Wrotector.com. Ten przewodnik usuwania Wrotector.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Stale przekierowany do strony, które miałeś zamiaru wizyty w ogóle jest niewiarygodnie przykry. Jednak jest przekierowany do strony Wrotector.com jest nie tylko irytujące, to znak, że komputer został zainfekowany infekcji cyber. Tak, tam jest pasożytem adware w systemie i jest to powodem tej złośliwej strony jest zmuszony na Ciebie non stop. Szkodników już udało się wkraść się do komputera i wygląd Wrotector.com jest jej sposób ukazujące się. Należy przestrzegać ostrzeżenia.

Adware infekcje nie robią dla towarzyszy przyjemny. Wręcz przeciwnie. One siać spustoszenie od chwili, gdy wchodzi. Nie różni się tym, co aktualnie są zakażone. Muszą być usunięte przed udało się spowodować poważne problemy. I jeśli możesz niech to pozostanie na pokładzie, w końcu będzie. Zrób sobie przysługę i pozbyć się go, zanim będzie za późno. Szkodników nie jest trudne do rozwiązania, jeśli nie ociągać się i działać natychmiast. Skorzystać z szansy, aby go usunąć, jak tylko nadarzy. Nie trać czasu w debatach. Jest to zakażenie, które mówimy i ma nie ma miejsca w systemie.

Adware został stworzony tylko w celu generowania dochodów pay-per-click dla jego właścicieli. Problem jest, że żaden mechanizm weryfikacji oraz każdy, kto chce zapłacić można go używać do promowania. Narzędzie nie sprawdza co jest reklamowane poprzez jego usługi lub którzy są reklamodawcy. Oczywiście wielu hakerów skorzystać i używać adware do rozprzestrzeniania szkodliwych treści w Internecie i zarobić pieniądze od użytkowników takich jak ty. Jak?

Adware wyświetla wiele reklamy na codzień i przekierowuje do strony podejrzanych cały czas. Nigdy nie wiesz, które z nich są zgodne z prawem i które są uszkodzone. Może to być 50/ 50, może to być 20/ 80. Nikt nie wie. Jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, jest kliknięcie. Ale jeśli ad, który kliknąłeś na okazuje się być uszkodzone, Twoją sytuację pogarsza. Może to prowadzić do strony pełne zakażenia lub zakażenia może ukrywać się.

Tak czy inaczej, i kończy się złośliwego oprogramowania w systemie i zarabiać oszustów. Ich sponsorem. Jest to coś, co jesteś w porządku z? Nie sądzę. Również adware i jego wtargnięcia stają się bardziej agresywne, z czasem do punktu, gdzie można uniknąć za pomocą własnej maszyny, ponieważ są nieustannie przerywane przez reklamy i sprytny witryn. To nie przestanie. Nie chyba, że możesz usunąć adware. Tylko wtedy będzie wszystko wrócić do normy. Gdy szkodników nie ma, można normalnie surfować w Internecie, ponownie. Nie wahaj się. Użyć nasz przewodnik usuwania poniżej i pozbyć się nieprzyjemnych szkodników teraz! Im szybciej, tym lepiej.

Jak adware wprowadzony? W celu znalezienia jego sposób w, zakażenie zamienia się podawanie wskazówek taktyki jak spam poczta elektroniczna, uszkodzone strony, bezprawne pobieranie źródeł, fałszywy program aktualizacji, wiązki freeware i shareware, itp. Każda z tych metod będzie działać, jeśli jesteś zaniedbania. Swoją nieostrożność jest, co hakerzy nie powiodła się bez. Nie należy udzielać temu kontu. Nie zrób sobie cel nawet łatwiejsze przez nie zwracając uwagi.

Uważaj, co odwiedzanych stron i co łączy kliknij na. Nie otwieraj wiadomości e-mail od nieznajomych. Zawsze zapoznać się z regulaminem przed ich zaakceptowaniem. Drobnym drukiem można ukryć mylące klauzul, które nie mogą być w porządku z. Nie spiesz się, ale wziąć swój czas. Jeśli nie Uważaj się za własne pasożyty maszyny cały czas zakażają ci.

Odinstaluj Wrotector.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Wrotector.com z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Wrotector.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *