Jak usunąć Yearstarter.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove Yearstarter.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Yearstarter.com. Ten przewodnik usuwania Yearstarter.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Yearstarter.com Strona jest zwiastunem złych wieści. Jeśli widzisz tę witrynę, za każdym razem kiedy go online, oznacza to, że jesteś zainfekowany adware pasożytów. Nie trzeba dodawać należy podjąć natychmiastowe działania, aby go usunąć. Adware kawałki nie powodują przyjemne najemców. Wręcz przeciwnie. Wszystko co robią to ruina twój online doświadczenia, narazić użytkownika na malware i zagrozić prywatności. Kwestia bezpieczeństwa jest bez wątpienia największym problemem, które można napotkać.

Patrz, Yearstarter.com jest zaprogramowany do Ciebie szpiegować. I to jest dokładnie to, co robi. Monitoruje każdy Twój ruch i zbiera dane, jak najwięcej jak to możliwe. Może to obejmować e-mail adresy, adresy IP, nazwy użytkowników, hasła, historia związane z przeglądarką, itp. Ale nie sądzę, że poświadczenia danych osobowych oraz finansowe są poza jego zasięgiem. Nie są one. Zwłaszcza, jeśli używasz maszyny płacić rachunki online lub na zakupy online.

Adware mogą dostać swoje ręce na swoje prywatne dane i jeśli tak, należy wziąć pod uwagę że to wysłać wszystko do oszustów za nim. Czy uważasz, że cyberprzestępcy są najlepszych ludzi, aby mieć dostęp do Twojego prywatnego życia? Oczywiście nie. Tak nie pozwól im. Usuń adware jak najszybciej. Skoro zauważyłeś stała obecność strony Yearstarter.com, należy podjąć działania, aby usunąć infekcje, co zmusza go na Ciebie. Im szybciej, tym lepiej.

Remove Yearstarter.com
The Yearstarter.com Virus

Jak już powiedzieliśmy, zagrożenie prywatności jest Twoim największym problemem, ale to nie jest tylko jeden. Szpiegostwo na Ciebie jest coś, co adware ma za plecami, w całkowitej ciszy. Ale szkodnika również robi rzeczy, które można zauważyć, bardzo dużo. Na przykład wstrzykuje wszystkie przeglądarki z licznymi irytujące wyskakujące reklamy. Każdym razem, gdy próby surfowania w sieci, otrzymasz przerwany przez banery, oferty, oferty, kupony i prawie każdy inny rodzaj reklamy jest. Należy pamiętać, że tych reklam nie ma na celu zwiększenie zakupy online lub cokolwiek. Są one niezwykle zawodny. Hakerzy wykorzystują je do generowania ruchu w sieci i uzyskanie dochodów pay-per-click, w związku z tym, nie można ufać. W rzeczywistości Jeśli przypadkowo lub celowo kliknij na uszkodzony ad (a wiele z tych) możesz pobrać więcej szkodliwego oprogramowania na komputerze.

Musisz zrozumieć, że surfowanie po Internecie nie jest bezpieczny tak długo, jak pozostaje adware. Są stale narażone na infekcje. I nie tylko przez reklamy. Dzięki zakażenia są również przekierowywane do mnóstwo podejrzanych stron, takich jak Yearstarter.com. Można dostać się do punktu, gdzie można uniknąć za pomocą komputera z powodu niekończących się szemraną. Przy okazji komputer również cierpi uprzejmości z adware. To spowalnia i staje się słaby. Przeglądarki również mogą zamrozić od czasu do czasu. Słuchać rad ekspertów i pozbyć się Yearstarter.com adware teraz. Użyj nasz przewodnik usuwania poniżej, aby pomóc zrobić to ręcznie.

Raz możesz oczyścić komputer, upewnij się, że będzie on ponownie zarazić. Pytanie o to, jak ten adware udało się dostać pierwszej kolejności? Zakładamy, że nie możesz go pobrać. Co najmniej, nie celowo. Prawda jest taka, że tego typu zakażeń jest zobowiązany do poszukiwania Twojej zgody na ich raty. Oni potrzebować twój “OK” aby wejść. Czy pamiętasz, proszony i zgadzając się na to? Prawdopodobnie nie. To dlatego pasożyt wykorzystuje podstępnych taktyk aby ci dupe.

Na przykład Yearstarter.com skór za wiązkach freeware lub uszkodzony sites/ links/ reklamy. Udaje, że aktualizacja programu lub zostanie wysłana do Ciebie w postaci pozornie œlubny poczta elektroniczna. Jeśli chcesz utrzymać komputer wolny od infekcji, trzeba zwrócić uwagę. Więcej uwagi. Hakerzy polegać na zaniedbania wobec błaznować ty. W przeciwnym razie będzie można rozpoznać intruza w czasie i uniemożliwić wprowadzanie. Należy zachować ostrożność. Jesteś jedynym, który może chronić swoje urządzenie.

Odinstaluj Yearstarter.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Yearstarter.com z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Yearstarter.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *