Jak usunąć Your Fast Email Now (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Your Fast Email Now

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Your Fast Email Now. Ten przewodnik usuwania Your Fast Email Now działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Your Fast Email Now jest reklamowany jako jest użyteczną platformą, która pomaga uzyskać dostęp i organizować wiadomości e-mail w łatwiejszy sposób. To byłby wielki jeśli tylko to było prawdziwe. Niestety to nie jest. Your Fast Email Now jest klasyfikowane jako zakażenia porywacza przeglądarki. Wchodzi komputer w całkowitej ciszy, a następnie przechodzi do siać spustoszenie. Im więcej czasu spędza na pokładzie, tym więcej problemów go powoduje.

Zrób sobie przysługę i nie pozwól Your Fast Email Now pobyt nawet minutę poza wykrywania. Raz na miejscu jego rozszerzenie dołączane do przeglądarki, zacząć szukać jego kryjówki i usunąć go po wykryciu. Pamiętaj, że pożałujesz go, jeśli nie. Porywacze nie robią dla towarzyszy przyjemny. One są wścibscy, uciążliwe i niebezpieczne. Your Fast Email Now jest nie inaczej. Jeśli dasz to wystarczająco dużo czasu, może nawet spowodować pewne nieodwracalne uszkodzenia. Nie podjąć to ryzyko. Czysty Twój PC ASAP.

Po zakończeniu instalacji, Your Fast Email Now sprawia, że wielki bałagan. Od razu zastępuje poprzednią stronę główną i wyszukiwarki silnika z jego szkodliwy domeny bez nawet przeszkadza, aby poinformować Cię, nie mówiąc już o poprosić o zgodę. Nie wymaga Twojej zgody, aby wprowadzić zmiany w ustawieniach Twojej przeglądarki. Dlatego to się nazywa porywacza. Robi, co chce i Twoja opinia staje się bez znaczenia. Jednak te zmiany, które szkodnika wymusza na Tobie nieść za sobą konsekwencje. Aktywności zamienić się w koszmar. Nic nie jest tym samym już. Za każdym razem iść w Internecie, porywacz jest Ci przerywać. Przekierowuje ruch do miejsc zacienionych non-stop i zmusza Cię do odwiedzenia stron, które miałeś zamiaru zwiedzania.

Remove Your Fast Email Now
The Your Fast Email Now Virus

także, że bombarduje się z reklamy 24/ 7. Bez względu na to, co robisz ekranu stale pokryta reklamy w różnych kształtach i formach. To jest nie tylko irytujące, choć. Jest to również niebezpieczne. Nic nie widać z powodu ten porywacz jest niezawodny. Większość linki i reklamy, które widzisz są uszkodzone i dostarczają złośliwe oprogramowanie. Jeśli możesz kliknąć przycisk na nich, możesz zainfekować komputera nawet więcej. Należy pamiętać, że Twój komputer jest już cierpienia z powodu ten jeden porywacza. Jego prędkość jest bardzo powolny. Zawiesza się i zawiesza się od czasu do czasu. Przeglądarki, walczyć poprawnie wyświetlić zawartość.

Nie można wykonać żadnych online pracę w takich warunkach. Nie pogodzić się z tym wszystkim. Nie tolerujemy shenanigans niekończące się szkodników. Dowiedz się, gdzie ukrywa się i usunąć go na miejscu. Śledzić nasz przewodnik usuwania na końcu tego artykułu, aby pomóc Ci to zrobić ręcznie. Im szybciej Twój komputer jest czysty, tym lepiej. Opóźnienia prowadzić do żalu.

Jak zrobił Your Fast Email Now wprowadzić komputer? Prawdą jest, że infekcja nabrać Ci daje uprawnienie do uzyskania go. Nie można wprowadzić bez zatwierdzenia, ale to nie zatrzymuje go. Porywacz zmienia kolor na wskazówki i oszukańcze metody prosić o zielone światło. Chowa się za wiadomości-śmieci, wiązkach freeware, fałszywy program aktualizacje, reklamy firm, niezweryfikowany torrenty, uszkodzone strony itd. Czasami jedno kliknięcie na stronie link/ źle jest równa Twojej zgody.

Bądź ostrożny, kliknij na i co zgadza się. Zawsze zapoznać się z regulaminem przed ich zaakceptowaniem. Nie ślepo kliknij na każdej reklamy widzisz i nie otwieraj wiadomości e-mail od nieznajomych. Zaniedbania jest jedną rzeczą, którą ma zakażenia można odnieść sukces bez. Nie należy udzielać go tak lekko. Jeśli nie, tylko robicie hakerów zadanie łatwiejsze. Być czujnym i wątpiących i utrzymać urządzenie bez zakażenia.

Odinstaluj Your Fast Email Now

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Your Fast Email Now z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *