Jak usunąć Your Mini Truetest (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove Your Mini Truetest

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Your Mini Truetest. Ten przewodnik usuwania Your Mini Truetest działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Your Mini Truetest jest złośliwa aplikacja, która jest objęta patronatem adware. Tak to nie jest pomocne i niezawodny program, który jest reklamowany być. Jest to zakażenie i trzeba go usunąć z PC ASAP. Nie miało to być korzystne dla Ciebie w jakikolwiek sposób. Uważa się go pokazać najlepsze oferty w Internecie i w ten sposób pomóc zaoszczędzić pieniądze. No wiecie co. To jest kłamstwo. Adware w rzeczywistości, pokazuje mnóstwo reklam, ofert, oferty i kupony, ale to nie po to, aby zwiększyć swoje doświadczenie zakupy online. Ma to pomóc zarobić dochodów pay-per-click oszustów. Jest to powodem, dla którego adware dostaje utworzone w pierwszej kolejności. Hakerzy wykorzystują go do zwiększenia ruchu internetowego na poszczególnych stronach, aby mogli zarabiać pieniądze za pośrednictwem systemu pay-per-click marketing. Jednak to kosztuje. Ich stosowanie ich sponsorem. Każdy z kliknięć wypełnia ich kieszenie. “Dlaczego byłby ja trzaskać?” można zapytać. Oczywiście radzimy, aby nie ale to nie jest takie proste.

Adware jest podstępne. Przede wszystkim to zalewa ci z reklam na dzień. Każdej otwieranej strony jest ciężkie na reklamy. Również te ogłoszenia pojawiają się tak niespodziewanie tuż pod kursorem myszy, więc kliknij przycisk Tak. Drugi szkodników pokazuje reklamy, które Ci się spodoba. W ten sposób, to wie, że będzie co najmniej kuszony do kliknij. Jak nie wymaga ono znaæ co cie interesuje, choć? Nie będziesz jak ten, ale infekcja Ci badania. Szpiegów na Ciebie i monitoruje każdy ruch w Internecie, które wprowadzasz. Wie, jakie strony odwiedzasz, co szukasz, jakie strony, zakładki, historia przeglądania sprzed infekcji, itp

Remove Your Mini Truetest
The Your Mini Truetest Virus

następnie, adware używa tych informacji do dostosowania reklam, które będzie iskra zainteresowanie. Całkiem sprytny, nieprawdaż? Ale tam jest więcej. Klikając na reklamy nie tylko pomagają cyberprzestępców. Są także narażając się na złośliwe oprogramowanie. Nie ufasz, wszystko, co pokazuje, szkodnika. Większość z nich jest uszkodzony i prowadzi do zakażenia. Jeśli nie chcesz wypełnić swoje maszyny z więcej pasożytów, teraz usunąć adware. Dopiero wtedy reklamy zniknie całkowicie. Nie wahaj się. Dowiedz się, gdzie ukrywa się zakażenia i go usunąć. Im szybciej, tym lepiej.

Your Mini Truetest również stanowi zagrożenie dla prywatności. Powiedzieliśmy już, że szkodnika szpiegów na Ciebie, aby znaleźć swoje sympatie i preferencje. Ale nie ma żadnej gwarancji, że twój pasienie się zwyczaje są jedyną rzeczą, którą kontroluje. Na poświadczenia danych osobowych oraz finansowych jak również może dostać się na jego ręce. I oczywiście, wszystko, co adware ma dostęp do, Hakerzy mają dostęp do. Nie pozwól, aby się stało. Może paść ofiarą oszusta finansowego lub nawet kradzież tożsamości. Usuń adware z komputera. Mówiąc o swoim komputerze, to również cierpi. Z powodu pasożyta zaczyna się gorsze od spodziewanych, a nawet często. Twojej przeglądarki zamrożenie od czasu do czasu. Swoje doświadczenia online jest zniszczony i nie mogą znaleźć wszystko, czego szukasz. Nie pogodzić się z tym. Skorzystaj z naszego przewodnika usuwania na końcu tego artykułu i odzyskać kontrolę nad swoim przeglądania.

Jak zrobił Your Mini Truetest wprowadź? Zwykle kawałki adware opierają się na paczki, aby uzyskać niewykryte. Wiązanie technika jest bardzo popularny wśród oszustów, głównie dlatego, że użytkownicy mają tendencję do wyrzucić ostrożność do wiatru, podczas instalowania programów. Nie rób tego. Nie dać do nieuwagi. Zamiast tego należy być wyjątkowo uważny. Zapoznanie się z regulaminem i wybrać ustawienia niestandardowe w Kreatorze instalacji, zamiast te podstawowe. Umożliwiają one Zobacz wszystkie programy dodatkowo dołączone w zestawie, które mają być zainstalowane na pokładzie. Co więcej możesz odznaczyć je, które należy. Częściej niż nie są one złośliwe i w razie potrzeby można je będzie pobierzesz je teraz. Nie pozwól, aby hakerzy ci dupe. Wiesz lepiej!

Odinstaluj Your Mini Truetest

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Your Mini Truetest z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *