Jak usunąć Your Package Tracked Now (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Your Package Tracked Now

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Your Package Tracked Now. Ten przewodnik usuwania Your Package Tracked Now działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Sklep internetowy? Kim jesteśmy żartuje? Oczywiście że tak. Każdy Sklepy online dzisiaj. Zakupy online ma stać się częścią naszego życia. Dla niektórych ludzi to nawet uzależnienie. Jeszcze wszyscy chcą wiedzieć dokładnie kiedy rzeczy, które zamówiliśmy zostaną dostarczone. Chcemy być w stanie śledzić je w każdej chwili. Chcemy, aby sprawdzić, czy zostały wysłane, gdy one zostały wysłane, i jak oni poruszają się wzdłuż kanału logistycznego.

Dobrze Your Package Tracked Now roszczenia, aby pomóc Ci uzyskać odpowiedzi na wszystkie te pytania. Obiecuje pomóc śledzić przesyłki, ale nie wywiązać. Program udaje się na obietnicy, co sprawia, że po prostu ponieważ to jest nie co jego roszczenia do być. Your Package Tracked Now jest porywacza przeglądarki, który jest przebrany za przydatny program, tylko aby się utrzymać go na pokładzie. Nie wpadnij w tę pułapkę. Wygląd parku dym i lustra i zobacz narzędzie, co to właściwie jest. Zakażenie. Po miejscu go na swoim komputerze, należy je natychmiast usunąć. Im dłużej pozostaje, gorzej dostaje swoje kłopoty. Nie wahaj się. Your Package Tracked Now musi odejść!

Podobnie jak innych porywacza przeglądarki tam, Your Package Tracked Now sprawia, że kompletny bałagan Twojej aktywności online. Raz w, zaczyna wprowadzanie różnych nieautoryzowanych zmian w ustawieniach. Zastępuje on twój homepage i Szukaj silnika za plecami. Wstrzykuje przeglądarki z niezliczonych reklam sponsorowanych. To powoduje, że je przekierować Cię na każdym kroku. To jest koszmar. Nie można wprowadzać jeden online przenieść bez szkodników jest tam można przeszkadzać. Wyobraź sobie, korzystanie z pracy wykonanej w takich warunkach. To jest niemożliwe. Cały ekran jest całkowicie pokryte banery, kupony, oferty, oferty, reklamy wideo, hiperłącza, teksty, itp. Nawet strony, które były wolne od reklam teraz są ciężkie w reklamach.

Remove Your Package Tracked Now
The Your Package Tracked Now Virus

Co gorsza jest to, że te reklamy rosną w liczbach i stają się bardziej agresywne, z każdym dniem. Staje się niemożliwe, aby znaleźć wszystko, czego szukasz online. Filmy również dostać wstrzymane reklamy niezwykle długi przerw. Podczas próby załadowania strony, dodatkowa karta Otwórz i w końcu odwiedzania witryn, które są, bez wątpienia, złośliwy. Należy pamiętać, że jeśli zdarzy ci się kliknij na nieodpowiednim ad lub stronę, może zainstalować nawet więcej szkodliwego oprogramowania na komputerze.

Z Your Package Tracked Now porywacza na pokładzie jesteś zawsze jedno kliknięcie od zakażenia. Szkodnika skutecznie burzy Twoje doświadczenia w Internecie i powoduje, że maszyna się gorsze od spodziewanych i upaść na codzień. Nie należy z tym, ale usunąć intruza na dobre. Użyć nasz przewodnik usuwania poniżej i pożegnać się tej plagi. Im szybciej możesz pozbyć się go, tym lepiej dla Ciebie i Twojego komputera.

Jak ty utknąć z Your Package Tracked Now? Jest jednym z najbardziej prawdopodobne scenariusze, że porywacz przyjechał wiązany do innego programu, który został zainstalowany na komputerze. Metoda wiązanie jest dość popularny wśród hakerów, ponieważ jest to bardzo skuteczne. Jeszcze tylko to skuteczne ze względu na użytkowników. Większości ludzi wydają się wyrzucić ostrożność do wiatru, przy instalacji programów celu szybciej zakończyć instalację. Jest to ogromny błąd. Jeśli chcesz chronić komputer, należy zwrócić uwagę. Nie spiesz się, ale trochę czasu, aby przeczytać, co zgadzasz się. Nie mów “tak” bez po zapoznaniu się z regulaminem. Czasami oni ukryć mylące klauzul i jeśli użytkownik zgadza się, będziesz żałować później.

Odinstaluj Your Package Tracked Now

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Your Package Tracked Now z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Your Package Tracked Now z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *