Jak usunąć YOUTOO.BE (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć YOUTOO.BE. Ten przewodnik usuwania YOUTOO.BE działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

YOUTOO.BE jest witryną bardzo zawodne. Jest to związane z pasożyta porywacza przeglądarki i jeśli widzisz go cały czas, mamy złe wieści dla Ciebie. Stały wygląd strony jest wyraźną oznaką porywacza inwazji. Urządzenia portów zakażenie. Porywacz jest już gdzieś w systemie, czai się i powodując problemy z cienia. Jednak istnieje wyszło, więc nie panikuj.

Prawda jest taka że jesteś rodzaju szczęścia. Porywacz nie jest trudne do rozwiązania. Zwłaszcza z odpowiedniego zestawu instrukcji powinny być w stanie radzić sobie z nim w krótkim czasie. Jednakże musisz działać szybko. YOUTOO.BE wirus jest nadal i nie powinniśmy lekceważyć go. Może i spowoduje uszkodzenie. Im więcej czasu spędza w systemie, więcej problemów to rzuca się na Ciebie. Jego natychmiastowe usunięcie jest koniecznością. Po miejscu strony YOUTOO.BE, należy podjąć działania. Tam znaleźć paskudnego szkodnika, to ukrywanie i usuń go na miejscu. Jeśli nie, to nie będzie długo, zanim będziecie żałować tej decyzji. Tak zrobić sobie przysługę i natychmiast usunąć porywacza. To jest najlepszy kierunek działania, które można wykonać.

Ten cholerny porywacza wchodzi w systemie w całkowitej ciszy, ale raz go, nie można pominąć faktu, że coś jest nie tak. Nagle wszystko się zmienia. Twój pasienie się przeżycie zamienia się w koszmar. Zakażenie zamienia twój homepage i Szukaj silnika własnej domenie złośliwego i wstrzykuje wszystkie przeglądarki z mnóstwem reklam. Za każdym razem iść w Internecie, możesz cierpieć włamaniami. Reklamach pokrywał cały ekran, miga i blokowania zawartości. Dodatkowe karty otwarte przez cały czas. Tekstów zamienić w hiperłącza. Dostanie przekierowany do podejrzanych stron, które miałeś zamiaru wizyty w żaden sposób. To jest koszmar. Wszystko to z powodu porywacza. Nie dba o swoje preferencje. To właśnie sprawia, że kompletny bałagan w systemie. Można sobie wyobrazić, jak irytujące to jest. Ale nawet masz nerwy ze stali i to wszystko nie przeszkadza Ci że dużo, nie można ignorować złośliwego oprogramowania ryzyka porywacz naraża się na dobę.

Nic, co widzisz na ekranie jest niezawodny. Są bombardowani mnóstwo złośliwych linków i reklam, a nie potrafi ich oprócz bezpiecznych. Nie chyba, że możesz kliknąć. Kliknięcie, jednak jest zbyt dużo ryzyka. Można pobrać więcej szkodliwego oprogramowania na komputerze już zainfekowany i złe. I następnym razem, może masz misfortunate zainstalować bardziej poważne zagrożenie jak Trojan lub szkodnika, np. Nie podjąć to ryzyko. Nie Kuś losu. Znajdź porywacza i usunąć go, gdy masz jeszcze czas. Ze względu na jego obecność komputer jest cierpienie jak również. To tyle i wywala. Freeze Twojej przeglądarki. System uruchomi się ponownie. Nie godzić się na to i ochrony komputera. Im szybciej paskudny porywacza nie ma, tym lepiej.

Jak jest dystrybuowane tego porywacza? Oszuści włączyć do infiltracji stary, ale złoto metody, jeśli chodzi do rozprzestrzeniania szkodliwych treści online. Na przykład wiadomości e-mail spam, freeware, fałszywe aktualizacje, uszkodzony witryn i niezweryfikowanych torrenty, reklamy firm itp. Być bardzo ostrożnym, kliknij na i co zgadzasz się online. Unikaj podejrzanych stron. Nie otwieraj wiadomości e-mail od nieznajomych. Nie klikaj na każdej błyszczący reklamy, które widzisz. Jeśli oferta jest zbyt dobrze aby było prawdziwe, to prawdopodobnie nie jest. Również używać tylko legalnego pobierania źródeł i zawsze czytać warunki podczas instalacji oprogramowania. Czujność jest kluczem do utrzymania komputera wirusami. Zaniedbania zaprasza szkodniki cala

Odinstaluj YOUTOO.BE

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć YOUTOO.BE z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *